Survivor 2018 20 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kim

Survivor 2018 20 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kim? Survivor 2018 yarışmasında cumartesi ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden takım Gönüllüler oldu. Parkur oyunlarında iyi olan iki takımda son atışlara birlikte geliyorlar. Birlikte gelmeleri kazanmalarını sağlamıyor malesef. Artık son atışlar bu yarışlarda daha belirleyici oluyor. Atışları iyi olan yarışmacı puanı alıyor.

Dokunulmazlık oyununda aynı bu şekilde oldu. Parkurdan aynı anda atış noktasına gelen yarışmacılardan atışı iyi olan ünlüler takımı kazanan taraf oldu. Cumartesi ilk dokunulmazlık oyununu 10-3 gibi büyük bir farkla alan ünlüler takımı haklı galibiyet mutluluklarını yaşarken oyun sonunda Hakan’ın sinirini dalgalardan çıkarması dikkatleri çekti. Mustafa Kemal oyunu kazanınca kendi dansını yaptı. Bu durumda Hakan’ı öfkelendirdi. Artık her davranış tepki çekiyor ve kavgaya sebep olabiliyor.

Survivor 2018 de 20 Mayıs pazar oynanacak olan 2. dokunulmazlık oyununda kazanan takım hangisi olacak? Gönüllüler cumartesi ada konseyine gitti ve elenmesi için 2 kişinin adı belirlendi. Pazar oynanacak olan dokunulmazlık oyununda da kaybeden takım gönüllüler olursa bir eleme adayı daha çıkacak. Bu yüzden gönüllüler arkadaşlarına veda etmemek için pazar oynanacak dokunulmazlık oyununu kazanmak zorundalar.

Survivor 2018 programında ada konseyinde olanları sizlerle paylaşacağız. Survivor 2018 20 Mayıs pazar akşamında eleme potasına kimler girdi? Pazar akşamında eleme sms oylaması yapılıyor. Sonuçlar pazartesi açıklanıyor. Pazartesi akşamında elenen ismi de ilk sitemizden açıklıyoruz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018