Survivor 2018 20 Nisan Baraka ve Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Video

Survivor 2018 20 Nisan Baraka ve Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Video… 20 Nisan perşembe Survivor 2018 de hem baraka ödülü yarışması yapılıyor. Hem de ödül oyunu oynanıyor. Survivor da her bölümde iki yarışma yapılarak seyircinin dikkatini canlı tutmaya çalışıyorlar. Yarışmacıların kıyasıya yarıştığı Survivor 2018 de ödül oyunları onlar için büyük önem taşıyor.

Baraka ödülü Survivor 2018 de çok önemli çünkü rahat bir yatak ve ada onlar için yeni yarışmaya moralli başlama ve motivasyon sebebidir. 20 Nisan cuma günü de Survivor Gönüllüler takımı artık daha güçlü olacak mı? Takımlarında güçsüz olarak nitelendirdikleri Cumali pazartesi akşamı elendi. Nagihan onun ünlüler takımına geçmesini talep etmişti Acun Ilıcalı’dan. Ancak Alp Kırşanın bunun olmayacağını söyledi. Zaten ardından da elenen isim Cumali oldu.


Cumali elendi. Gönüllüler takımında nasıl bir değişiklik olacak göreceğiz. Ünlüler takımı Cumali’nin gitmesine üzüldü çünkü gönüllülerin güçlenmesi anlamına gelebilir bu.  Hakan Cumali ile en iyi anlaşan ve dost olan yarışmacıydı. Ancak Cumali’nin elenmesinin ardından söyledikleri gerçekten şaşırttı.  Hakan Cumali’nin elenmesi ile ilgili ‘Cumali’nin gitmesinin takıma güç kattığını düşünüyorlar. Açıkçası ben de böyle düşünüyorum.’ dedi.

Merve önceki gün oynanan ödül oyununda sakatlandı. Yemek ödülü oyununda zorlu parkurda Merve Aydın suda ayağı kayıyor. Dizini sert bir şekilde vurunca acı içinde yere yatan Merve çığlıkları ile adayı inletti. Sağlık ekibi Merveye anında müdahele etti. Mervenin sakatlık durumunun sonucu ileri ki günlerde açıklanacak.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.