Survivor 2018 21 Haziran Kenan Doğulu Yarışmacılarla Şarkı Söyledi Video

Survivor 2018 21 Haziran Kenan Doğulu Yarışmacılarla Şarkı Söyledi Video… Survivor 2018 yarışmasında 21 Haziran perşembe günü yarışmalar yapılıyor. Kazananlar belli oluyor. Ancak bu perşembenin diğerlerinden bir farkı var. Acun Ilıcalı Survivor 2018’e ödül olarak tüm yarışmacılar için Kenan Doğulu’yu davet ediyor. Kenan Doğulu kumsalda yarışmacılara canlı canlı şarkı söylüyor.

Mum ışıkları eşliğinde bir Akdeniz akşamı edasında geçen bu ödül de yarışmacılara iyi geldi. Acun Ilıcalı artık yarışmacıların son düzlükte olduğunu söylüyor. Artık adada 8 kişi kaldı. Anıl, Hilmicem, Murat, Hakan, Adem, Turabi, Damla ve Nagihan. Son yarışmacılar ve birisi elenmeden önce son kez adada şarkı dinliyor olacak.

Kenan Doğulu Survivor 2018 adasında geliyor ve yarışmacıların güzel bir akşam geçirmelerin sağlıyor. Survivor 2018 de Kenan Doğulu gitarı ile kendi şarkılarını söylüyor. Aşkım Aşkım , Aklım Karıştı, Baş Harfi Ben şarkılarını söyleyen Kenan Doğulu’ya yarışmacıların hepsi eşlik ediyor.

21 Haziran perşembe günü Kenan Doğulu gelmeden önce yarışmacılar zorlu bir parkurda mücadele ediyorlar. Artık son oyunlar ve her yarışmacı kazanmak için son güçlerini kullanıyorlar. Survivor 2018 21 Haziran Perşembe Kenan Doğulu şarkıları videosu sizlerle….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2018