Survivor 2018 21 Haziran Perşembe Fragmanı Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 21 Haziran Perşembe Fragmanı Ödül Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 de 21 Haziran Perşembe günü ödül oyunu oynanıyor. Yarışmacılar artık çok az kişi kaldı ve her oyun onlar için final oyunu gibi değerli. Bu yüzden de daha gayretli ve hırslı şekilde oyunu kazanmak istiyorlar. Perşembe günü de aynı şekilde.

Survivor 2018 de çok az yarışmacı kaldı ve finale 8 gün kaldı. Artık kazanmak için son çabalar. Survivor 2018 de Kıbrıs finalini garantileyen bir isim var. Bu yüzden de artık Survivor 2018 Kıbrıs oyunlarına kadar stres yapmasına gere kalmadı. Şimdi onun tek amacı ödül oyunları ile güzel vakit geçirebilmek. Bu isim Adem Kılıççı. Adem Kılıççı Nagihan ile sembol oyunları finaline kalmıştı.

Sembol oyunları salı ve çarşamba oynandı. Çarşamba da finali oynandı ve Adem Kıbrısa giden ilk finalist oldu. Ademe rakip olarak Survivor kıbrıs finallerine bakalım hangi yarışmacılar gelecek? Bunun için elemeler devam ediyor. Dokunulmazlık oyunu çarşamba akşamı oynandı. Çarşamba akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı kazanan isimler Anıl ve Nagihan oldu. Bu demek oluyor ki elenmesi için Hakan ve Turabi’nin adı yazılacak ve muhtemelen sms oyu az olan Hakan adaya veda edecektir. Bu tahminimizi şöyle detaylandıralım.

Survivor 2018 de dokunulmazlığı Anıl Nagihan aldı. Eleme potasında isim Murat, Hakan ve Turabi var. Perşembe oynan iki ödül oyununu da kazanan Adem ve Nagihan oldu. Adem ödüle bir Murat bir de Turabi’yi götürdü. Nagihan iki ödüle de Damla ile gitti.

Survivor 2018 20 Haziran da Kıbrısa giden ilk isim netleşti. Sembol oyunu finalini kazanarak Kıbrıs koltuğuna oturan ilk isim Adem Kılıççı oldu.

Hakan’ın son oyunda oyundan çekilmesi çok tepki çekmişti.Bu durum onun eleme de isminin yazılmasına da sebep olabilir. Son oyunlarda artık yarışmacılarında siniri gerildi. Sürekli tartışmalar kavgalar yaşanıyor. Elenecek adaylar da azaldı ve sms gücü hepsinin de fazla. Artık elenen isim için herkes üzülecek. Son bir hafta kala elenmek hayallerine veda etmek gerçekten çok zordur. Survivor 2018 de 21 Haziran Perşembe ödül oyunu videosu fragmanı sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2018