Survivor 2018 21 Mayıs Pazartesi Kim Elenecek Birsen Elendi Tıkla

Survivor 2018 21 Mayıs Pazartesi Kim Elenecek Birsen Mi Yağmur Mu? Survivor 2018 yarışmasında cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda kaybeden takım gönüllüler oldu. Gönüllüler büyük bir hezimete uğradılar. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımı 10-3 gibi bir farkla kaybetmişlerdi. Hakan yiğitlik yaparak Hilmicem’e beni söyle Yağmurla ben çıkarız sms oylaması ile Yağmur gider demiş.

Ancak Hilmicem Hakan’ın değil de Birsen’in adını verdi. Pazar oynanan dokunulmazlık oyununda da kaybeden takım yine gönüllüler oldu. Gönüllüler oylama ile bir aday daha çıkaracaklardı. Survivor 2018 de 21 Mayıs pazartesi eleme adayları olarak 3 kadın yarışmacı çıktı. Nagehan, Yağmur ve Birsen.

Nagehan zaten sms olarak güçlü bir yarışmacı. Yağmur ve Birsen’in sms potansiyeli ise birbirine yakınken bu hafta elenen isim gönüllüler takımından Birsen olmuştur. Bu haberi en net kanallardan alıyoruz ve sizler için yayınlıyoruz. Bu bilgi doğru bilgidir. Takipte kalın en doğru bilgileri sitemizden almaya devam edebilirsiniz.

Survivor 2018 pazar akşamı yapılan ada konseyinde adı yazılan Nagehan birden bire değişti. Herkese laf atmaya kavga etmeye başladı. Bu durum da adadakilerin dikkatini çekti ve Damla bu durum iyi oldu. Herkes gerçek yüzünü göstermeye başladı dedi. Ada konseyinde eleme potasına girmek yarışmacılar için büyük bir stres hiç elenmeyecek gibi yarışırken birden bire bu emeklerinin boşa gidebileceği korkusuna kapılıyorlar. Survivor 2018 finaline haftalar kala elenmek yarışmacılar için çok kötü bir durum.

Survivor 2018 21 Mayıs pazartesi akşamı elenen isim Birsen olmuştur. Ödül oyunu da oynanacak ve kazanan takımı sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Ama şimdiden salı oynanacak iletişim ödülünün kazananı ünlüler oldu ve aile görüşmesi kazandılar. Bu tüyoyu verdikten sonra yorumlarınızı alırız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018