Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi Ev Ödülünü Kimler Kazandı?

Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 de 22 Haziran cuma akşamı hem elenen isim açıklanıyor hem de ödül oyunu oynanıyor. 22 Haziran cuma günü elenen isim kim olacak? Eleme potasında Hakan Murat ve Turabi vardı. Bu 3 isimden elenen kim olur bilgileri sizlerle paylaşalım.

Survivor 2018 de 22 Haziran cuma akşamı elenerek final hayallerine veda eden isim Hakan oluyor. Artık finale haftalar kala yarışmacılar çok heyecanlılar. Yarışmacılar her ödülü kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koyuyorlar ancak ödülü bir kadın ve bir erkek kazanabiliyor.  Bir arkadaşlarını da yanlarına alarak ödüllerinin keyfini çıkarıyorlar.

Survivor 2018 22 Haziran ev ödülü sahipleri belli oldu. 1. Ev Hakan, 2. ev Anıl, 3. Ev Turabi, 4. evi de Nagihan ve Murat birlikte aldılar.  İşte o anların yer aldığı video aşağıda sizlerle…

Önceki gün ödül oyununu Adem erkek yarışmacı adaylarının hepsini yenerek yarışı kazanan isim oldu. Yarışı kazanıpta yanına bir arkadaşını alarak ödüle gitti. Kadınlardan sadece Nagihan ve Damla yarışıyor zaten. Nagihan ödülü kazanan isim oldu ve ödüle Damla ile birlikte gitti.  Adem Murat Damla ve Nagihan adada güzel bir kahvaltı ile güne başladılar. Sonrasında bir ödül daha oynandı. Bu ödül oyununda da yarışmacıların her istediği yemeğin masada olacağı bir ödül yemeği var. Bu ödül oyununu da kazanan Adem ve Nagihan oldu. Muhteşem yemeklerin olduğu yemek sofrasına da bir arkadaşını alarak katıldılar. Bu ödül oyunları yarışmacılar için çok önemli artık moral motivasyon için gerekli. Adem arkadaşı Turabi’yi yemeğe götürürken Nagihan’da Damla’yı yemeğe götürdü.

22 Haziran cuma ada konseyinde de elenen isim belli oluyor.  Bu akşam elenen isim hayallerine veda edecek isim sosyal medya da Hakan olarak söyleniyor. Ancak bizler elenen ismin MURAT olacağını düşünüyoruz. Turabi elenmez. Onun hayranı fanı çok fazla. Ya Murat ya Hakan elenecektir. Bizlerde MURAT olacağını tahmin ediyoruz. Kendisine hayatında başarılar diliyoruz. Ve Murat elendi kendisine hayatında başarılar ileriz.

Survivor 2018 de büyük ödül oyunu var. Oyunu kazanan 4 kişi 4 ev sahibi olacak. Bu büyük ödülü kimler kazandı? Bilgileri sizlerle paylaşacağız. Turabi’de bu oyunda yer alsın diye annesi ile ilgili ortak sorulara cevap vermesi istendi yarışmacıların. Fiziksel aktive de eşit olmayan yarışmacıların böyle bir yarışma da nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 22 Haziran Kim Elendi Ev Ödülünü Kimler Kazandı? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2018