Survivor 2018 22 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragmanı

Survivor 2018 22 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragmanı… Survivor 2018 programında Survivor 2018 programı 2 günlük aranın ardından 22 Mart Perşembe günü kaldığı yerden devam ediyor. Survivor 2018 en son yayınlandığı gün olan pazartesi günü ada konseyinde gönüllüler takımından bir kişi elenmişti. Gönüllüler takımından Ramazan Birsen ve İpek elenmesi yönünde ismi çıkan kişiler. Halk oylaması ile İpek Yaşar Survivor adasına veda etti.

Survivor 2018’de ada konseyi öncesinde Türkiye-Yunanistan yarışması yapıldı. Bu yarışmaya katılacak takımlar belirlemek için de bir yarışma yapıldı gönüllüler ve all-star arasında. Bu yarışmayı all-star kazandı ve Yunanistan takımının karşısına all-star takımı çıktı. All-star takımı ilk başta Yunanistan’a kaybediyor gibi oldu sonra kazanıp kaybetme arasında gidip gelen takım son anda 9-9 berabere kaldı.

Survivor 2018 22 Mart Perşembe Fragmanı

Ardından bayrak yarışı yapıldı ve Türkiye Yunanistan’da olan yarışmayı kazandı. bu önemli yarışı kazanan all-star takımı ödülünde sahibi oldu. Survivor 2018 ödülü kazanan All Star takımının ödül keyfi de görülmeye değerdi.

Survivor 2018 de ada konseyi yapıldı okunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında elenen isim İpek yaşar oldu. Bu hafta Survivor adasına eski Survivor yarışmacılarından olan Berna canbeldek de katılacak. Berna Survivor 2014-2015 sezonuna katılmıştı. Berna Canbeldek Kimdir tıklayınız…

Survivor 2018 programında 22 mart perşembe günü oynanacak olan ödül oyununu kazanan takım kim olacak? 22 Mart perşembe ödül oyununu kazanan takımın yine karnı doyacak ve yeni oyuna motive olmuş başlayacaklar. 22 Mart günü yapılacak ödül oyununda bakalım kazanan kim olacak izleyip göreceğiz. Aldığımız tüyoları sizlerle paylaşmak istiyoruz ara ara..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 22 Mart Perşembe Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragmanı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2018