Survivor 2018 23 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kimler Elenme Adayı Oldu?

Survivor 2018 23 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kimler Elenme Adayı Oldu? 23 Haziran cumartesi Survivor 2018 de dokunulmazlık oyunu oynanacak. Önceki akşam ada konseyinde Murat’ın elenmesi ile özellikle Hilmicem olmak üzere tüm yarışmacılar üzüldü. Çünkü artık yarışmacı sayısı azaldı tüm oyunlar bireysele döndü ve arkadaşlıklar dostluklar arttı.

Murat’la birlikte elenmesi için Hakan ve Turabi’nin de ismi vardı ve sosyal medya da eleneceği yönünde konuşulan isim Hakan’dı. Ama tahminler tutmadı sosyal medya izleyicisinin. Bizler size doğru sonucu verdik. Elenen isim 22 Haziran da Murat oldu. Murat aynı akşam da Nagihan’la birlikte ortak ev ödülünü almıştı en azından ona bir moral hediyesi oldu.

Murat’ın elenmesinin ardından artık dokunulmazlık oyunu zamanı geldi. Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyununun yine bireysel oynayacağını söyledi. Oyunu sunarken de sürekli olarak oyun gidiyor geliyor her an dengeler değişiyor yorumunu yaparak nasıl kıyasıya bir rekabet olduğunu anlatmaya çalıştı. Dokunulmazlık oyununda herkes mücadele verirken büyük arabaları çekmek hiçte kolay olmayacak. Hem de üzerlerinde topu sabit tutup düşürmemeye çalışıyorlar.

Survivor 2018 23 Haziran cumartesi günü eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlığı Hilmicem ve Nagihan aldı. Geride kalan 4 kişi de eleme adayı oldu. Hakan, Turabi ada konseyinde ada yazılan isimler oldular. Geriye kalan Damla ve Anıl ise diğer eleme adayları oldular. Sizce kimler elenecektir?

23 Haziran Survivor 2018 de Nagihan ve Damla’nın dokunulmazlık oyununda Nagihan dokunulmazlığın sahibi oldu. Çünkü Damla’nın sakatlığı yine nüksetti. Damla oyunun bir yerinde arabayı bırakarak yere oturdu. Ayak bileğini tutarak resmen sürünerek ilerledi. Ancak Damla bu şekilde daha ne kadar devam edebilir göreceğiz. Turabi’nin sakatlığı da benzer durumda.

Doktor Metin Kuş Turabi’nin fiziksel aktivite yapamayacağını söyledi. Bu yüzden de  Turabi fiziksel olmayan oyunlarda yer alıyor. Mesela ev oyunu gibi bir oyunda yer aldı ve ev sahibi oldu. Siz bu durumu nasıl yorumluyorsunuz? Sakatlığı olan oyuncuların bazıları diskalifiye olurken Turabi diskalifiye olmadı. Bu durum sizce adaletli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Dokunulmazlık oyununun ardından ada konseyi yapılıyor ve eleme adayları çıkıyor. Oylama ile bir eleme adayı çıkarken dokunulmazlık sahibi olan iki kişi de birer eleme adayı söyleme hakkı kazanıyor. Survivor 2018 de elenmesi yönünde yazılan isimler tahminimce Turabi, Hakan ve Anıl olacaktır? Sizce kimler olabilir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 23 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kimler Elenme Adayı Oldu? (1 Yorum)

  1. yarın’ki dokunulmazlık oyunun’da damla sakatlığı nedir? oyunlar’da oynamayacak mı?bütün damlanın fanları diyo’ki bütün oyunlar’da damlayı göremiyecek miyiz

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2018