Survivor 2018 23 Mart Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 23 Mart Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?… Survivor 2018 cuma bölümünde ödül oyununu oynanacak.  Bu ödül oyununu hangi takım kazanacak? Dünkü ödül oyunun da ödül hamburger ve patatesti. Bu ödülü gönüllüler takımı kazandı.

Gönüllüler takımı uzun zamandan beri ilk kez ödül oyununu kazandı. Bu onlar için büyük bir motivasyon oldu ve ertesi gün oynanacak sembol oyununa hazırlıklı oldular.  Survivor da her oyunda ayrı bir olay oluyor. Artık açlığa daha fazla dayanamayan bir takımın sinirleri de üst seviyede. Bu yüzden de kavgalar çok çıkabiliyor.

23 Mart cuma günü oynanan ödül oyunun ardından yarışmaclar arasında dokunulmzlık oyunu sembol oyunu en iyi performans oyuncuları düzenleniyor. Bizlerde bu bilgileri sizlerle konumuzda paylaşamaya çalışacağız. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Survivor 2018 23 Mart cuma akşamında yayyınlanan Survivor da oynanan ödül oyununu sizce hangi takım kazanacak? Günden güne güçlenen ve bazen son dakika da kaybeden gönüllüler takımı mı yoksa program başladığından beri ödüle doymayan ve dokunulmazlık alarak bu zamana kadar sadece Nihat Doğann elendiği takım olan All Star mı?

Dünkü ödül bildiğimiz gibi hamburger patatesti ama bugün ödül ne olacak? Ödülü kazanan takımda artık daha güçlü olarak yarışmacılara destek olacaktır. Survivor 23 mart 2018 programı fragmanı ve videosu sizlerle konumuzda paylaşacağız. Sizce bugünkü ödül oyununun sonucu ne olur yoruma yazabilirsiniz.

Adem ve Yağmur bu haftanın sembolünü kazandılar.

Survivor 2018 23 Mart Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018