Survivor 2018 24 Haziran Pazar Kim Elendi Hakan Mı Anıl Mı? Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2018 24 Haziran Pazar Kim Elendi Hakan Mı Anıl Mı? Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 de 24 Haziran pazar akşamı ödül oyunu oynanıyor. Ödül oyunu sonrasında da elenen isim açıklanıyor. Önceki akşamda ada konseyinde eleme adayları çıkmıştı.

24 Haziran pazar akşamında Survivor 2018 de ada konseyinde adı çıkan isimlerden birisi elenecek.  Önceki akşam da oynanan dokunulmazlık oyununda herkes büyük bir başarı gösterdi. Erkeklerken Hilmicem 6 oyunun 5ini, Hakan 6 oyunun 2 sini ve Anıl da 5 oyunun 1ini kazandı. Erkeklerde dokunulmazlığın sahibi Hilmicem oldu. Adem bu yarışta neden yoktu sorusunu merak edenler için söyleyelim ki Adem zaten sembolü kazanarak Kıbrıs finaline adını yazdırdı. Bu yüzden de oyunlara katılmasının bir anlamı yok.

Kadınlarda dokunulmazlık oyununda Nagihan 6 oyunda 4 ünü Damla ise 6 oyunun 2 sini kazandı. Böylelikle dokunulmazlığı kazanan isim Nagihan oldu. Hilmicem ve Nagihan ada konseyinde rahatken arkadaşları elenme korkusu yaşadılar. Çünkü bu akşam bir farklılık oldu ve ada konseyinde 2 isim çıktı.  Adı yazılan iki isimde aynı sayıyı aldığı için elenmesi yönünde Hakan ve Turabi’nin adı çıktı. Böylece geriye kalan diğer adaylarda elenme adayı olmuş oldu.

Fragmanda Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama sonrasında herkes şaşırıyor ve alkışlıyor. Acaba bu açıklama ne? Yorumlarını tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Survivor 2018 de bu hafta 4 eleme adayı birden var. Turabi ve Hakan ada konseyinde adı çıktığı için Anıl ve Damla’da dokunulmazlığı kazanan kişiler tarafından adları söylendiği için elenme potasına girdiler. Zaten onlardan başkası da kalmamıştı.

24 Haziran pazar akşamında da Survivor 2018 de elenecek aday belli olacak? Siz kimin eleneceğini düşünüyorsunuz? Anıl veya Hakan olacağı kesin tabi ama bu ikisi arasında tercih yapmak zor. İkisi de fan olarak güçlü isimler. Bakalım sonuç nasıl şekillenecek? Survivor 2018 de 24 Haziran pazar akşamı elemeden önce de ödül oyunu oynanacak. Ödül oyununda tüm yarışmacılar varlarını yoklarını parkura dökerken  kazanan kim olacak? Ödül nedir? Survivor 2018 24 haziran pazar fragmanı bilgileri sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 24 Haziran Pazar Kim Elendi Hakan Mı Anıl Mı? Ödül Oyununu Kim Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2018