Survivor 2018 24 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Kim Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 24 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Kim Hangi Takım Kazandı?… Survivor 2018 programında cumartesi akşamları ödül oyunu için yarışılıyor. Ödül oyununda Acun Ilıcalı genelde yemek ve iletişim ödülü veriyor. Çünkü adadaki insanların en çok istedikleri şey karınlarını doyurmak ve sevenleri ile görüşmek. Bu ödülü duyan All Star ve gönüllüler takımı da yarışa olanca güçleri ile sarılıyorlar.

Survivor 2018 24 Mart cumartesi bölümünde ödül oyununu hangi takım kazanacak? Önceki bölümler de olanları hatırlayalım. Cuma akşamı oynanan sembol oyunu çok çekişmeli geçti. Erkeklerden sembolu kazanan isim Adem olurken kadınlardan sembolu kazanan isim ise gönüllüler takımından Yağmur oldu. Yağmur sembol final oyununu aynı takımdan Nagehan ile oynadı. Nagehan son anda kaybetti ve sembolü kazanan isim geçen hafta olduğu gibi Yağmur oldu.

Erkeklerdende sembol oyununu kazanan Adem sembol finalini Batuhan ile oynadı. Oynanan final oyununda Adem başarılı bir performans gösterdi ve sembolü kazanan isim oldu. Pazar akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takım için bir isim söyleme hakkı kazandılar.

Sembolü kazanan isimler hem elenmekten kurtuluyor. Hem de ada konseyinde elenmesi yönünde bir isim söyleme hakkı kazanıyorlar.  Survivor da her bölümde önemli bir oyun yapılıyor. Survivor da Nagehan Sema tartışması büyüyerek devam ediyor.

Birbirlerini oyunda seçiyorlar ve ikisi de güç olarak birbirlerine yakın insanlar bu yüzden de kazanan isim değişiyor. Böyle olunca da Sema Nagehan yarışmaları heyecanla izleniyor. Survivor 2018 24 mart bölümü fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=Lv2WeoA9uJg

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.