Survivor 2018 25 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Kimler Eleme Listesinde

Survivor 2018 25 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Kimler Eleme Listesinde… Survivor 2018 programı 25 Mart bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmaz oyunununda her iki takımda kendi takımlarından birinin elenmemesi için canını dişine takıp bu yarışı kazanmaya çalışıyor. Dokunulmazlık oyunu yarışmacıların bir hafta boyunca en çok gayret sarf ettikleri yarışma diyebiliriz. Çünkü takımlarından birinin elenmesine sebep olabilir bu yarışı kaybetmek.

25 Mart pazar günü artık takımlar birbirine daha çok sarılıyor. All Star takımında yer alan Turabi ve Adem ateşkesi başlattı. Turabi Adem’in yanına gitti ve artık birbirimizi gömeceğimize gönüllüler takımını gömelim dedi. Adem de Turabi’nin bu davranışını çok erdemli buldu ve ortak bir karar alarak artık tartışmamaya karar verdiler.

All-star takımının 2 başarılı oyuncusu böyle anlaşmaya varınca artık daha güçlü bir şekilde yarışacaklar. Gönüllüler takımında yer alan Nagihan ve All-star takımında yer alan Sema çatışması ile hala devam ediyor. İki yarışmacı da savaşır gibi yarışıyor adeta.

Survivor 2018 25 Mart pazar Akşamında dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve kaybeden takım ada konseyinde gidiyor. Ada konseyinde eleme ile bir aday seçiliyor. Bu isimden başka olarak sembol kazanmış olan gönüllüler takımından Yağmur ve all-star takımından Adem de birer eleme adayı çıkarıyor. Toplamda 3 eleme adayı çıkıyor bu eleme adayları bir gün boyunca seyircilerden SMS topluyor.

SURVİVOR 2018 25 MART DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN 10-7 SKORLA ALL STAR TAKIMI OLUYOR. GÖNÜLLÜLER ADA KONSEYİNE GİDİYOR.

Pazar akşamı da yine Ada konseyinde en az SMS oyu alan aday açıklanıyor. En az oyu alan yarışmacı Survivor 2018’e veda ediyor. Survivor 2018 yarışmasında bu hafta elenen sizce hangi takımdan biri olacaktır? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 25 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Kimler Eleme Listesinde (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2018