Survivor 2018 25 Mayıs Türkiyeye Gitme Ödülü Gönüllülerin Oldu Video

Survivor 2018 Türkiyeye Gitme Ödülü Gönüllülerin Oldu Video… Survivor 2018 yarışmasında 24 mayıs perşembe ve 25 mayıs cuma akşamı oynanacak iki aşamalı ödül oyununun kazananı sizlerle 3 gün önceden paylaşmıştık. Büyük ödül oyununun kazanan takımı Gönüllüler oluyor.

Perşembe ve cuma akşamı iki gün boyunca oynanan yarışmalarda kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler İstanbul’a gelecekler. İstanbul’da aileleri sevdikleri ile görüşecekler. Hepsi bireysel olarak istediğini yapabilecekler. Bu büyük ödül Survivor tarihinin en büyük ödülü olarak nitelendiriliyor. Bu ödül için iki takımda kıyasıya yarıştı. Ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ancak kazanan bir takım olmak zorundaydı ve bu Gönüllüler takımı oldu.

Ünlüler takımı için yıkım oldu. Ünlüler takımı bu büyük ödülü kaybettikten sonra adalarına döndüler. Adalarına döndüler ama akılları gönüllülerle birlikte Türkiye’ye gitti.. Böyle büyük bir ödülü kaybettikleri için birbirlerini suçladılar gerek tartıştılar gerek kavga ettiler ancak artık yapacak bir şey yok. Yarışmayı kaybetmelerine sebep olan isimleri ada konseyinde yazarak cezalandıracaklardır.

Survivor 2018 de Türkiye’ye gelme ödülünü kazanan Gönüllüler takımı İstanbul’a geliyor. Nagehan kızımı alıp kuaföre gitmek istiyorum demişti. Diğer yarışmacılarda annelerini ailelerini görmek istediklerini söylemişlerdi. Herkes kendi ailesi ile görüşebilecek.

Mesela Hilmicem İstanbul’a gelip kendi rol aldığı filmi izlemek istediğini söylemişti. Herkesin İstanbul’da yapmak istediği hayalleri var. Bu görüntülerde Survivor 2018 programında paylaşılacaktır tabi ki. Bu görüntüler muhtemelen gelecek hafta verilecektir.

Survivor 2018 Gönüllüler takımının İstanbul görüntülerini sizlerle bu sayfadan paylaşacağız. Survivor 2018 yarışmasında siz hangi takımı tutuyorsunuz? Sizce bu sezonun şampiyonu hangi takım olur? Aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 25 Mayıs Türkiyeye Gitme Ödülü Gönüllülerin Oldu Video (3 Yorum)

  1. Gönüllüler daha genc ve parkur onlara bakiyodu ve unluler sakat ikisine bakan bir oyun bekliyoduk ve her iki oyunu gonulluler kazanmışsa sorvayviri izlememize gerek yok

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2018