Survivor 2018 26 Mart Kim Elendi Ramazan Mı Yağmur Mu Anıl Mı?

Survivor 2018 26 Mart Kim Elendi Ramazan Mı Yağmur Mu Anıl Mı? Survivor 2018 yarışmasında pazar akşamları dokunulmazlı oyunları oynanıyor. Kaybeden takım gönüllüler olunca bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim de Cumali oluyor. Survivor 2018 de bu haftanın en iyi performansı da Birsen oluyor. Böylelikle iki isminde elemeye aday çıkarma hakkı oldu.

Survivor 2018 programında bu pazar da dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım All Star oldu. All Star takımı gönüllüler takımını 10-7 mağlup etti. Gönüllüler takımı ada konseyine çıkıyor. Ada konseyinde elem oylaması yapıldı. Eleme oylamasında adı çıkan isim Anıl oldu.

Anılın yanında eleme potasında giren adayları da bireysel dokunulmazlık kazanan Cumali ve Birsen söyleyecek. Ramazan Yağmur ve Anıl. Bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan Cumali Ramazan’ın adını verdi. Haftanın en iyi performansı olan Birsen de elenmesi yönünde Yağmur’un adını verdi. Bu eleme isimleri ortaya çıkınca da sms oylaması başlandı.

Sms oylaması tv8 yan uygulamasından yapılabiliyor. Ya da desteklediğiniz adayın adını yazarak 1890’a mesaj atabilirsiniz. Program canlı yayınlanmadığı için oylama kısa sürüyor ve çekimler devam ediyor. Çekimleri de ertesi gün kaldığı yerden televizyona veriliyor.

Sms oylaması kısa sürüyor. Ancak sonuçları pazartesi açıklanıyor. Pazartesi yayınlanacak olan Survivor 2018’de elenen isim sizce kim olacaktır? Geçen hafta da adı çıkan Ramazan’mı elenecek yoksa yeni adı yazılan Yağmur ve Anıl mı gidecek? Sizce kim elenmeli? Yoruma yazabilirsiniz.

Ramazan’mı elenecek yoksa yeni adı yazılan Yağmur ve Anıl mı gidecek? Sizce kim elenmeli? Bizim tahminimiz ANIL elenmez çünkü seveni ve taraftarı çok fazla.

RAMAZAN ELENEN İSİM OLDU. SİZCE RAMAZAN’IN ELENMESİ DOĞRU KARAR OLDU MU? YORUMLARINIZI AŞAĞI YAZABİLİRSİNİZ..

Turabi ve Batuhan arasında ‘Şov yapıyorsun’ gerginliği ORTAMI OLDUKÇA GERDİ..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 26 Mart Kim Elendi Ramazan Mı Yağmur Mu Anıl Mı? (15 Yorum)

  1. Yağmur banda gidebilir çünkü buna bakarsak yağmur kendini oyunlarda geri çekiyor ve artık performansı düşmeye başladı

  2. Bence de anľa hakszlk ediliyo çünkü.o çok daha hlzl ve i.oraya kalsa anłl şanpiyon olmal

    • Neden Meryem sosyete çocuğu tutuluyorda temiz Anadolu çocuğu elenmek isteniyor bırakın bu kafaları cumalinin kafası bozuk olabilir ama Anıl gibi karakteri bozuk değil hič olmazsa

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2018