Survivor 2018 26 Nisan Perşembe İletişim Ödülü Kim Kazandı Fragman Video

Survivor 2018 26 Nisan Perşembe İletişim Ödülü Oyunu Kim Kazandı Fragman Video… Survivor 2018 bölümünde ünlüler takımı ikinci kez ada konseyine gidiyorlar. İlk ada konseyinde elenen isim Nihat Doğan olmuştu. Uzun zamandır ada konseyine gitmeyen ünlüler çok rahat bir dönem geçirmişti. Ama gönüllüler de çok stresli zamanlar geçirdiler. Bir çok arkadaşlarına veda etmek zorunda kaldılar.

Survivor da son elenen kişi Sahra oldu. Sahra’nın elenmesi ünlüler takımını nasıl etkileyecek? Yarışmalarda galibiyet gelecek mi?

Survivor 2018 de son eleme adayları Sahra, Adem ve Mustafa oldu. Ünlüler takımı son hafta da çok fazla oyun kazanamadı. Bu hafta gönüllülerin haftası oldu. Hem iki dokunulmazlık oyununu hem de ödül oyununu kazandılar. Bu da gönüllüler takımına moral oldu. Bu hafta takım arkadaşlarına veda etmek zorunda kalmayacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=hxxVVKNwGHY

Ünlüler takımının en hırslı yarışmacısı olan Turabi bu kaybetmelere dayanamadı ve en sonunda parkuru yıktı. Cumartesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununda ada konseyinde eleme adayı olarak belirlenen isimler Sahra ve Adem olmuştu. Pazar oynanan dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı 3. ve son eleme adayı olarak Mustafa’yı seçtiler.

Mustafa ünlüler takımına sonradan geçti ancak çok kuvvetli güçlü bir yarışmacı adının yazılması tamamen stratejiden ibaret. Pazartesi günü de eleme adayları sms sonuçları açıklandı. Adaya veda eden kişi SAHRA oldu. birleşme partisine az bir süre kala hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Survivor 2018 26 nisan perşembe günü de ödül oyunu oynanıyor. İletişim ve yemek ödülü oynanıyor. İletişim ödülü takımlar için moral motivasyon açısında çok önemli.

Survivor 2018 26 nisan perşembe günü ödül oyunu ve iletişim oyununu hangi takımlar kazandı? Yorumları tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Gönüllüler hepsi hak etmiyor cunki onlar kazandiklari zaman takim oluyorlar kaybetdik zamanlari bir birine giryolar ünlüler jer zaman takimdir hadi ünlüler türkmen kardeslerinizde sizinle Insalla kazanirsiniz

  2. Bence gönüllüler ünlülerden daha kuvetli ve güçlü turabi gönüllüler takimi kazandigi için sinirleniyor ama gönüllüler haketiğini kazandilar inşallah böyle devam eder ve ünlüler takimini ezerler

    1. Hadi canım işallah gonünlüler kaybeder

  3. Survivor keske hic bitmese

    1. gönüllüler çok bekledi ş,mdi sıra onlar da hep kazanırlar inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.