Survivor 2018 27 Mayıs Adem Turabi Kavga Etti Acun Konuşanı Atacağım Dedi Video

Survivor 2018 27 Mayıs Adem Turabi Kavga Etti Acun Konuşanı Atacağım Dedi Video… Survivor 2018 yarışmasında artık yarışmacıların siniri iyice gerildi. Yarışmacılar yarışma esnasında o kadar gergin oluyorlar ki sayı kaybeden yarışmacıya sürekli laf atarak kavga çıkarıyorlar. Survivor 2018 yarışmasında pazar akşamı da böyle bir olay yaşanıyor.

27 Mayıs Survivor 2018 pazar akşamında Acun Ilıcalı oynanacak dokunulmazlık oyunu aynı zamanda bir ödül oyunu diyerek açıklama yapıyor. Dokunulmazlık oyununu cumartesi akşamı kazanan ünlüler takımı bugün de kazanarak ada konseyine gitmek istemiyor. Arkadaşlarından birinin elenmesini istemiyorlar. Dokunulmazlık oyunu yarışmacıların kazanmak zorunda oldukları bir oyun. Bu oyun sonunda aynı zamanda İnna ödülü de olunca stres ikiye katlanıyor.

Survivor 2018 27 Mayıs pazar akşamı oynanan oyun çok zorlu. Yarışmacılar arkadaşlarının salladığı bir salıncağa yüzüstü yatarak ellerindeki çubukları deliklere yerleştirmeye çalışıyorlar. Yarışmayı kazanmak bir ekip işi yani. Salıncağı sallayan kişilerin doğru sallaması gerekirken salıncaktaki kişinin de gerektiğinde doğru yöne dönerek delikleri bulması gerekiyor. Ancak bu durum bir çok yarışmacı arasında kavgaya sebep oldu.

27 Mayıs pazar akşamı Survivor 2018 yarışmasında oynanan dokunulmazlık ve ödül oyununda Turabi Mustafa Kemal, Hilmicem ve takım arkadaşları arasında tartışmalar oldu. Ancak bugün olan en büyük kavga Turabi ve Adem arasında yaşandı. Turabi zaten tartışmaları ve sözleri yüzünden Acun Ilıcalı’dan defalarca uyarı almış bir isim. Adem sinirlenerek Turabi’ye dönmüyorsun diyor.

Turabi de dönüyorum nerede görüyorsun dönmediğimi diyor. Adem ısrarla dönmüyorsun derken Turabi de burada senin hamallığını yapıyoruz diyor. Adem de ona aynı şekilde ben de senin hamallığını yapıyorum bağırma derken iyice kavga kızışıyor. Acun Ilıcalı ve diğer takım arkadaşları araya giriyor. En son Acun Ilıcalı konuşanı atacağım diyor ve ikisi de öfkeli de olsa susmak zorunda kalıyorlar.

Turabi Adem kavgası için ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yazınız. Bu yarışmacılardan birisi Survivor 2018 bitmeden diskalifiye olur mu sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2018