Survivor 2018 27 Mayıs Dokunulmazlığı Ünlüler Kaybetti, İnna Ödülü Gönüllülerin

Survivor 2018 27 Mayıs Dokunulmazlığı Ünlüler Kaybetti, İnna Ödülü Gönüllülerin… 27 Mayıs Survivor 2018 pazar akşamı oynanacak olan ödül oyununda kaybeden takım ünlüler oluyor. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım ünlüler olmuştu. Ünlüler takımı mutlu şekilde adalarına dönerken gönüllüler bireysel dokunulmazlık için mücadele vermişlerdi.

Survivor 2018 de cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Damla’nın oynamak istememesi dikkatleri çekerken Damla bireysel dokunulmazlıkta sonuna kadar mücadele verdi. Bunun sebebi nedir? Damla takımın kazanmasını istemiyor mu? Kendinin de elenmeyeceğini bildiği için takım kaybetse de onun kaybedecek bir şeyi yok bu yüzden de dokunulmazlık oyunun da yarışmak istememiş olabilir.

27 Mayıs pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda da kazanan takım bu sefer gönüllüler oluyor. Gönüllüler takımından dün eleme potasına giren isimler Yağmur ve Hakan olmuştu. Pazar akşamı kaybeden ünlüler takımı da bireysel dounulmazlığın ardından ada konseyine gittiler ve eleme adaylarını çıkardılar. Eleme adayları ünlüler takımından Turabi ve Mustafa Kemal oldu.

Pazar akşamı dokunulmazlık oyunda birde ödül oyunu var. Yani tek oyun hem dokunulmazlık hem de ödül. Ödül oyunu ise yarışmacılar için çok önemli. Çünkü ödül İnna… Survivor 2018 yarışmasında ödül oyununu kazanan takım İnna ile görüşecekler. Ve bu ödül oyununu kazanan takım da Gönüllüler oluyor. Gönüllüler takımı hem bu hafta elenme korkusu yaşamıyorlar hem de muhteşem bir İnna konseri ile mutlu keyifli zaman geçirecekler.

27 Mayıs Survivor 2018 eleme potasına giren adaylar Ünlüler takımından Turabi ve Mustafa Kemal olurken gönüllüler takımından ise Hakan ve Yağmur oldu. Peki bu 4 yarışmacıdan adaya veda eden isim kim olmuştur? Survivor 2018 28 Mayıs pazartesi adaya veda eden yarışmacı kim oldu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

28 Mayıs 2018 Survivor 2018 elenen yarışmacı kim TIKLA ÖĞREN...

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 27 Mayıs Dokunulmazlığı Ünlüler Kaybetti, İnna Ödülü Gönüllülerin (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2018