Survivor 2018 28 Nisan Kıbrısa Giden İlk İsim Kim Oldu Sms Oylaması

Survivor 2018 27 Nisan Kıbrısa Giden İlk İsim Kim Oldu Sms Oylaması…27 Nisan cuma akşamı Survivor 2018’de ödül oyunları sonrasında Acun Ilıcalı iki takımında Ada Konseyi ne topladı ve oylama numaraları olan 1890 ekranlarda görüldü. Bu sefer sadece bir takım için değil her takım oyuncusu için ayrı ayrı oy kullanılıyor. Seyirciler destekledikleri yarışmacıların isimleri ile 18 90 SMS atarak yarışmacılarını destekliyorlar ve SMS oylaması sıralaması da üst sıralara çıkarmaya çalışıyorlar.

Survivor 2018’de cuma günleri oylama olmazdı. Ancak bu oylama biraz farklı. Seyircilerden en fazla sms alan yarışmacı Kıbrıs’a giden ilk biletin sahibi olacak. Bu yüzden bu oylama yarışmacılar için çok önemli. yarışmacılar tek tek söz hakkı olarak sevenlerine duyuru yaptılar ve kendilerini desteklemelerini istediler. Haklı olarak hepsi de Kıbrıstaki büyük final de yarışmak istiyorlar.

Survivor 2018 20 Haziran da Kıbrısa giden ilk isim netleşti. Sembol oyunu finalini kazanarak Kıbrıs koltuğuna oturan ilk isim Adem Kılıççı oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018