Survivor 2018 28 Mayıs Mustafa, Yağmur, Hakan Turabi Kim Elendi TIKLA

Survivor 2018 28 Mayıs Mustafa, Yağmur, Hakan Turabi Kim Elendi TIKLA… Survivor 2018 yarışmasında günler öncesinden sizlerle en net bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Survivor 2018 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunları kaybeden takımlar ada konseyinde eleme potasında giren eleme riski yaşayan isimler hepsi bu konuda sizlerle paylaşılacaktır.

Survivor 2018 26 Mayıs cumartesi ve 27 Mayıs pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunularını kaybeden takım Bir gönüllüler bir de ünlüler oluyor. Bu yüzden de bu hafta eleme potasında 4 isim oluyor. İki takımda ada konseyine gidiyor ve elenmesi yönünde isim yazıyorlar. Bu hafta çıkan 4 isim kimler? Survivor 2018 26 Mayıs 27 Mayıs cumartesi pazar akşamlarında oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden iki takımdan elenmesi yönünde ikişer isim yazılıyor.

Survivor 2018 de cumartesi ve pazar ada konseyi sonrasında eleme potasında giren isimler Yağmur, Hakan, Turabi ve Mustafa Kemal… Elenmesi yönünde yazılan isimler ve bireysel dokunulmazlığı kazanan kişinin söylediği isimlerden oluşan eleme potasında ki bu dört adaydan sizce kim elenmiştir? Pazar akşamı oylama yapılıyor ve oylama sonuçları pazartesi açıklanıyor bildiğiniz üzere. Bizler sizlere perşembe akşamında kimin elendiğini söyleyelim…

28 Mayıs pazartesi ada konseyinde elenecek olan isimlerden sms sıralamasını açıklıyor Acun Ilıcalı. Pazartesi açıklanan sonuçta da sms sıralaması olarak en az sms i alan Yağmur adaya veda eden isim oluyor. Mustafa Kemal’in gitmesini siz nasıl yorumluyorsunuz? Survivor 2018 yarışmasında 28 Mayıs pazartesi elenen isim Yağmur‘in ardından finale bir adım daha yaklaşılmış oldu.

28 Mayıs Pazartesi elenen isim Yağmur hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 28 Mayıs Mustafa, Yağmur, Hakan Turabi Kim Elendi TIKLA (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2018