Survivor 2018 28 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Eleme Adayları Kimler?

Survivor 2018 28 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Eleme Adayları Kimler?Survivor 2018 28 Nisan cumartesi bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunu oynanacak. Yeni sisteme göre oynanan dokunulmazlık oyununda kaybeden takım iki tane aday çıkarıyor. Diğer dokunulmazlık oyunu ise pazar günü oynanıyor ve kaybeden takım önceki takım olursa bir eleme adayı çıkarıyor. Kaybeden takım diğer takım olur ise iki eleme adayı da onlardan çıkıyor.

Gelelim bu haftanın genel özetine; Survivor 2018 gönüllüler takımı yine bu hafta galibiyet üstüne galibiyet aldı. Survivor 2018’de 27 Nisan cuma akşamı iki ödül oyunu oynandı. 2 ödül oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu. İlk ödül oyununda gönüllüler takımı Konforlu Baraka ve peynirli börek kazanırken 2. ödül oyununda da karnıyarık pilav ve cacık ödülünü kazandılar. Gönüllüler takımı 2 ödül kazanmasıyla Survivor 2018 sezonunda 10. galibiyetini de almış oldular. Survivor 2018 gönüllüler takımı son iki haftadır şeytanın bacağını kırdı ve ard arda galibiyet kazanmaya devam ediyorlar.

Gönüllüler takımı Murat,Yağmur,Birsen’i aday olarak çıkardı. Pazar oynanan dokunulmazlık eleme adaylarını artıracak…

Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler oldu ve bireysel dokunulmazlık oynadılar. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Hilmicem oldu. Ada konseyine giden gönüllüler takımında elemeye çıkan isimleri de paylaşacağız birazdan.

27 Nisan cuma akşamı Survivor 2018’de ödül oyunları sonrasında Acun Ilıcalı iki takımında Ada Konseyi ne topladı. Cuma günü ada konseyini görünce herkes noluyo diye düşündü. Ama bu oylama en önemli oylamalardan birisiydi. Çünkü seyircilerden en fazla sms alan yarışmacı Kıbrıs’a giden ilk biletin sahibi olacak. Yarışmacıların asıl amacı da bu olduğu için her yarışmacı sevenlerine seslenip destek istedi.

Cumartesi günü de dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda iki takım yine kıyasıya rekabet içindeler. Ünlüler iki haftadır doğru düzgün yarışma kazanamıyor. Bu yüzden de artık kazanmak istiyorlar. Gönüllüler ise kazanma potansiyelini yakalamışken bunu bırakmak istemiyorlar. Bakalım bu dokunulmazlık oyununda kaybeden kim olacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018