Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?… Survivor 2018 perşembe günü yeni bir haftaya başlıyor denebilir. Survivor pazartesi elenene adayın açıklanmasının ardından iki gün mola vererek perşembe akşamı yeni ödül oyunları ile haftasına başlıyor.

Pazartesi günü ada konseyinde elenmesi yönünde Anıl, Ramazan ve Yağmur’un adı çıkmıştı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Cumali ve Birsen de Ramazan ve Yağmur’un adını verdi. Anıl oylamadan çıkan isim oldu. Anıl oy birliği ile adadan gönderilmek istense de elenen isim Ramazan oldu. Anıl’ın fanları onu yalnız bırakmadı ve elenmesini istemediler.

Survivor 2018 de pazartesi günü de elenen isim Ramazan oldu. İki gün aranın ardından perşembe günü ödül oyunu ile yarışmalar kaldığı yerden devam ediyor. En son oynanan ödül oyunu pazartesi oynanmıştı. Pazartesi gün ki ödül oyununda ödül Çikolatalı Kek ve Hamburger.

Ödül oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ödül oyunlarında şanslı olsalar da Dokunulmaz Oyununda çok şanslı olamıyorlar malesef. All Star takımı bu zamana kadar sadece bir sefer kaybetti.

Survivor 2018 programında 29 Mart Perşembe Fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 29 Mart Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? (1 Yorum)

  1. gönüllüler dokunulmazlik – iletişim – ve yabanci takım ile oynanairsa insallah gk gönüllüler kazanır

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2018