Survivor 2018 29 Mayıs Salı Ödül Oyununu Sembol Oyunu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne?

Survivor 2018 29 Mayıs Salı Ödül Oyununu Sembol Oyunu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 yarışmasında 29 Mayıs salı akşamı sembol oyunu oynanıyor. Sembol oyununu kazanan kişi Kıbrıs büyük finaline direk gitme hakkı kazanacaktır. Survivor 2018 de 15. hafta da pazartesi akşamı elenen isim Yağmur olmuştu. Yağmur’un elenmesi netleşene kadar sosyal medyada Mustafa Kemal’in eleneceği yönde haberler vardı.

Mustafa Kemal mi Yağmur mu derken Yağmur’un elenmesinin ardından yeni güne yarışmacılar hırslı başladılar. Gönüllüler takımı arkadaşlarının birinin elenmesinin üzüntüsünü yaşarken yeni hafta da bunun intikamını almak için yeni yarışmacıları kazanmak zorundadırlar.

29 Mayıs salı Survivor 2018 de 15. hafta da oynanan sembol oyununu kazanan kişiler bireysel oluyor. Bu sembol oyunları sonunda sembollerin toplamında kıbrıs büyük finaline direk gitme hakkı kazanacaklardır. Salı akşamı oynanan sembol oyununu kazanan kişiler erkeklerde Turabi ve kadınlarda Merve oluyor. Geçen hafta da sembolü kazanan isimler Turabi ve Sema olmuştu. Turabi ikinci sembolünü almış oldu. Böyle giderse Turabi Kıbrıs büyük finalini kazanan bir isim olur.

29 Mayıs salı Suvivor 2018 yarışmasında sembol oyununun ardından bir de ödül oyununu oynanıyor. Bu ödül oyunu ada ödülü de olabilir. Adada konforlu baraka ödülü olabilirken yemek ödülü de olabilir. Survivor 2018 yarışmasında Turabi son zamanlarda çok başarılı olabilirken arkadaşları arasında kavgalarda çıkarıyor. Son oyunlarda Adem ile yaptığı kavga da Acun Ilıcalı’dan çok tepki aldılar. Bu durum sonunda bir ceza almasalar da kendileri de ada konseyinde pişmanlıklarını dile getirmişlerdi.

29 Mayıs salı Survivor 2018 de sembol oyununu kazanan bireysel kişiler erkeklerde Turabi ve kadınlarda ise Merve oluyor. Şimdiye kadar Turabi’nin 2 Sema’nın 1 ve Merve’nin 1 sembolü vardır. Önceki sembol oyununun da kazanan Damla ve Adem’in ailesi Survivor adasına gelmişlerdi. Bu sembol oyunları sonunda semboller birikip Kıbrıs’ı yarışmacıya getirecektir.

29 Mayıs salı Survivor 2018 sembol oyunu ve diğer oyun hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018