Survivor 2018 29 Nisan Pazar Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kimler

Survivor 2018 29 Nisan Pazar Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kimler? Survivor 2018 de 29 nisan pazar akşamı 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. 2. dokunulmazlıkta kaybeden takım eğer gönüllüler takımı olursa 3. bir eleme adayı çıkaracaklar. Eğer kaybeden takım ünlüler olursa da 2 eleme adayı çıkaracaklar.

Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu kaybeden takım gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı iki haftadır güzel bir galibiyet sırası kazanmışlardı hiç kaybetmiyorlardı. Ancak cumartesi akşamı dokunulmazlığı ve ödülü kaybettiler. Yemek ödülünü ve en önemlisi dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı mutsuz şekilde bireysel dokunulmazlık oyununu oynadılar. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Hilmicem. Bireysel dokunulmazlığı kazandığı için de ada konseyinde adı yazılmayacak ve bu hafta elenmemeyi garantilemiş olacak.  Üstelik elenmesi için de kendisi bir isim söyleme hakkı kazanıyor.

Gönüllüler takımı Murat,Yağmur,Birsen’i aday olarak çıkardı. Pazar oynanan dokunulmazlık eleme adaylarını artıracak…

Pazar günü de oynanacak olan dokunulmazlık oyunu gerçekten çok önemli. Gönüllüler tekrar kazanmak isterken ünlüler de bir arkadaşlarına daha veda etmek istemiyorlar.

Survivor 2018 de cumartesi ekrana gelen oyun sırasındaki Turabi Anıl tartışması Acun Ilıcalı’nın tepkisine sebep oldu. Turabi Acun Ilıcalı’dan bir uyarı aldı. Bu durum sonunda asıl kararı Acun Ilıcalı ada konseyinde açıkladı. Turabi için verilen son karar ne oldu? Turabi 5 maç oyun cezası aldı. Ödül ve dokunulmazlık oyunlarında yer almayacak.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 29 Nisan Pazar Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı Eleme Adayları Kimler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018