Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor 2018 3 Haziran Pazar Eleme Adayları Kimler Oldu? Survivor 2018 3 Haziran pazar akşamı 2. dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı artık birlikte olamadıklarını ifade ediyor.

Ünlüler takımı birlik olamadıklarını ifade ederek buna sebep olarakta genel olarak Turabi’yi gösteriyorlar. Turabi’nin beni dışlıyorlar imajı çizerek farklı bir strateji uyguladığını düşünen ünlüler takımı ada konseyinde Turabi’yi yazmaya devam ediyorlar. Turabi ünlüler takımının elenmesi ardından ada konseyinden çıkan isim oluyor. Ünlüler takımı neden böyle bir şey yapıyor? En güçlü isimlerinden biri olan Turabi’yi yazıyorlar. Ama yazarken şununda farkındalar Turabi elenmez çünkü çok güzlü bir sms potansiyeline sahip.

Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununu oynadılar. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan kişi Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal ada konseyinde bir isim söyleme hakkı kazandı.

Ada konseyince giden ünlüler takımında geçen hafta olduğu gibi tüm yarışmacılar anlaşarak Turabi’nin adını yazdılar. Turabi ise çok farklı bir akıl oyunu oynadı. Takım arkadaşlarını adını yazarak numaralandırdı. Seyirciden aklında sayı tutmadını söyledi ve Turabi elenmesi için Ümit Karan’ın ismini seyirciye seçtirdi. Seyirci  ise 2 numaralı sayıyı seçerek Ümit Karan’ın ismini siz seçtiniz demeye getirdi.

Survivor 2018 2 Haziran da Turabi ve Ümit elenmesi yönünde adı çıkan isimler oldu. Turabi oylama sonucunda elenmesi için yazılan isim olurken Mustafa Kemal de elenmesi için Ümit Karan’ın adını söyledi. Ümit Karan takımın abisi. Ve takım kaptanı olarak düşünülüyor. Bu yüzden de onun adını söylemek saygısızlık olarak görülebilir diğer yarışmacılar tarafından. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Mustafa Kemal’in Ümit Karan’ı söylemiş olması sizce doğru mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2018