Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Fragmanı Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 3 Mayıs Perşembe Fragmanı Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 programı 3 Mayıs perşembe yeni bölümünde ödül oyunu ile yeni hafta başlıyor. Survivor 2018 haftanın 4 günü yayınlanırken salı ve çarşamba akşamları yayınlanmıyor. Bu yüzden de yen hafta perşembe başlayıp pazartesi bitiyor. Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı

3 Mayıs perşembe günü gönüllüler ve ünlüler takımı ödül oyunu için yarışıyor. Diğer oyun ise iletişim ödülü. Bir yemek bir de iletişim ödülü ile kazanan takım hem sevdikleri ile hasret giderirken hem de karınlarını doyuruyorlar. Kazanan takım olmak için de iki takımın yarışmacıları çok emek harcıyorlar.

Survivor 2018 3 Mayıs perşembe günü Yiğit takımdan elendi. Ünlüler takımından elenen Yiğit artık Survivor 2018’de yer almayacak. Yiğit’in elenmesi ünlüler takımını nasıl etkiliyor? Yiğit’in elenmesinin ardından ünlüler takımı daha güçlü olacak mı yoksa kazanmalarına bir engel daha mı çıkmış olacak?

Bu aralar adada ünlülerin kaybetmesi artmaya başladı. Bu da ünlüler takımının sinirlerini yıpratıyor. Oyunlar sırasında çok tartışma çıkmaya başladı. Ancak bu tartışma bazen kavgaya dönüşüyor ve sonucu kötü olaylara sebep olabiliyor. Mesela Turabi’nin geçen gün Anıl’la yaptığı kavga da hem fiziksel müdahale hem de küfür etmesi sonucu Acun Ilıcalı onu affetmedi ve 5 oyun cezası verdi. Sonrasında Nagehan ve Elif’te tartışmıştı.  Artık sinirler yıpranıyor herkes kazanmak için mücadele veriyor.

3 Mayıs perşembe Survivor 2018’de ödül oyunu ve iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018