Survivor 2018 30 Haziran Cumartesi Şampiyon Adem Kılıççı Oldu TEBRİKLER

Survivor 2018 30 Haziran Şampiyon Adem Kılıççı Oldu TEBRİKLER... Survivor 2018 30 Haziran cumartesi akşamı final bölümü yayınlanacak. Final bölümü 1 gün ertelemeli olarak yayınlanıyor. Aslında cuma akşamı şampiyon belli olacaktı ancak Survivor ekibinde bir cenaze haberi vardı. Daha 24 yayında genç bir delikanlı gaspçıların saldırıları sonucu hayatını kaybetti. Alper Baycın Survivor ekibinin kameramanlarından birisi. Genç yaşında hayata gözlerini yumması tüm Survivor ekibi olmak üzere Acun Ilıcalı’yı da çok üzdü. Bu yüzden de çekimler ertelendi. Final cumartesi akşamına alındı.

Cumartesi akşamı 30 Haziranda Survivor 2018 de final bölümü yayınlanmayacak. Finale 4 yarışmacı çıktı. Survivor 2018 de 6 yarışmacı Kıbrıs’a gitmişti. Burada da mücadelelerine devam eden yarışmacılardan ikisi daha elendi. Böylece 4 yarışmacı finale kaldı. 30 Haziran cumartesi akşamı Survivor yarışmacılardan büyük finale sadece 4 isim katılıyor.

Kıbrısa gelen Turabi, Damla, Anıl, Nagihan, Adem ve Hilmicem’den 2 kişi daha elendi. Elenen iki kişi Damla ve Turabi oldu. Damla ve Turabi elenince geriye 4 isim kaldı. 4 isim finale kaldı ve bu akşam da bu dört isimden birisi 2018 Survivor şampiyonu oacak. Survivor 2018 şampiyonu çok görkemli bir şekilde belli olur her sene. Kıbrıs’ta ki en büyük otellerden birisinde yapılan Survivor büyük finaline tüm yarışmacılar katılır.

Survivor 2018 final akşamında bu 4 isimde ilk elenen isim Hilmicem oldu. Hilmicem’den sonra Survivor yarışmasına final akşamında veda eden isim Anıl oldu. Son ikiye sadece Adem ve Nagihan kaldı. Adem ve Nagihan arasından şampiyon olan isim de kim oldu?

Survivor 2018 de finalin en neşeli anlarından birisi yarışmacıların geçmişte bugüne değişimleri gösterilir. Yüzleşmeler olur. Acun Ilıcalı bunlara yer verecektir muhtemelen. Survivor 2018 30 Haziran cumartesi şampiyonu tüm aldığımız tüyolar doğrultusunda Adem Kılıççı olmuştur. Adem Kılıççı Survivor 2018 şampiyonu olması sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018