Survivor 2018 30 Mart Cuma İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı, Sembol Oyunu Kimler Aldı

Survivor 2018 30 Mart Cuma İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı, Sembol Oyunu Kimler Aldı… Survivor 2018 cuma günü iki oyun birden oynuyor. Cuma akşamları hem sembol oyunu oynanıyor. Hem de iletişim ödülü oyunu oynanıyor. Bu hafta önemli yarışmalar cuma gününden itibaren  yapılmaya başlanıyor.

Cuma günü ödül oyunu oynanıyor. Ödül oyununda ödül İletişim ödülü yani aileleri veya sevenlerinden gelen mesajları görmek. Bu ödül iki aydan fazladır adada yaşayan yarışmacılar için en güzel ödül. Ailelerine özlemlerini bu sebeple gideriliyorlar. İletişim ödülünü bu zamana kadar sürekli ALL STAR takımı kazandı. Bu sefer gönüllüler canlarını dişlerine takıp kazanmak istiyorlar. Geçen hafta da All Star takımı 10-3 ile resmen gönüllüleri hezimete uğratarak iletişim ödülünü kazanmışlardı.

Survivor 2018 30 Mart cuma ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımının kazandığı ödül oyununun skoru 10-6 oldu.

Survivor 2018 30 Mart cuma günü diğer oyun ise sembol oyunu. Ödül oyununda geçen hafta sembol ödülü aksiyon kamerasıydı. Bu hafta da sadece bir kadın bir erkek ödülü kazanacak. Survivor 2018 yarışmasında sembol oyununun ödülü sadece iki kişi için olduğundan çok değerli oluyor.

Acun Ilıcalı Survivor Panorama programında katıldıkça program hakkında detayları veriyor. Acun Ilıcalı’nın en çok sevdiği rekabet Nagihan Sema arasında olanmış. Bir de Hakan Turabi yarışları. İkisi de kıyasıya ve çekişmeli geçiyor çünkü. Sema ve Nagihan her oyundan sonra birbirlerine laf söylemeden duramıyorlar. Hakan Turabi de aynı şekilde. Her oyundan sonra değerlendirme tartışması ya da kavgası yapıyorlar.

Survivor 2018 de bu hafta da oyunları kazananlar değişecek mi göreceğiz. Sizce bu haftanın kazananları kimler olur? Yorum olarak aşağı yazabilirsiniz. Survivor 2018 30 Mart cuma günü fragmanı bilgileri de sizlerle konumuzda paylaştık.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.