Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Kim Elendi Yağmur Birsen Murat Yiğit Elif Hangisi?

Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Kim Elendi Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 yarışmasında 30 Nisan pazartesi günü sms oylaması sonucu açıklanıyor. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununun ardından 3 eleme adayı birden çıktı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybedne takım gönüllüler olmuştu. Gönüllülerden eleme adayları oylama ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem tarafından söylendi.

ARKADAŞLAR SURVİVOR 2018 ÜNLÜLER TAKIMINDAN ELENEN İSİM YİĞİT DİKMEN OLMUŞTUR. HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Cumartesi gönüllüler takımından elenmesi yönünde Yağmur, Birsen ve Murat’ın isimleri çıktı. Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda da dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler oldu. Ünlüler takımı da ada konseyine gitti ve onlarda elenmesi için 2 aday çıkardılar.

Eleme adaylarının isimleri yazılarak 1890’a sms atarak destekliyorlar yarışmacılarını. En az sms oyunu alan isim Survivor 2018’e veda eden isim olacak. Birleşme partisine az bir süre kala adadan kimse gitmek istemiyor. Bu zamana kadar iyi kötü verilmiş bir emek var ancak herkes birinci olmak istiyor. Turabi pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda yer almadı. Bundan sonra oynanacak 5 oyunda  yer almayacak. Anıllla yaptığı tartışmanın ettiği küfürlerin cezası bu oldu. Umarız Survivor 2018 de böyle sahneler görülmez bir daha.

30 Nisan pazartesi adadan elenen isim açıklanıyor. Ardından da ödül oyunu oynanıyor. Yarışmacılar her gün ödül oyunu oynuyorlar çünkü yarışmacıları en mutlu edecek şey yemek. Survivor 2018 de pazar akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı ünlüler kaybetti. Mustafa Kemal bireysel dokunulmazlığı kazandı ve Yiğit’in adını verdi. Oylama ile elemeye çıkan isim ise Elif oldu. Bu hafta 5 eleme adayı birden var. 30 Nisan pazartesi günü elenen isim sizce kim olur yorum ve tahminlerinizi yazabilirsiniz.

Tahminler yönünde Survivor 2018 30 Nisan elenen isim ………… olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 30 Nisan Pazartesi Kim Elendi Yağmur Birsen Murat Yiğit Elif Hangisi? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018