Survivor 2018 31 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? (Ödül Ne En İyi Ada Baraka)

Survivor 2018 31 Mart Cumartesi En İyi Ada Baraka Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 programında cumartesi akşamı yeni bölümü ile Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. Cumartesi Survivor 2018 de ödül oyunu zamanı. Ödül oyunu ve en iyi baraka oyunu oynanacak. Survivor 2018 de aynı gün iki oyun oynanıyor.

Yarışmacılar iki yarışma içinde kıyasıya rekabet içerisinde oluyor. Yarışmaları kazanmak için ellerinden geleni yapan yarışmacılar arasında her yarışma da mutlaka bir atışma tartışma da oluyor. Bazen yarışma sırasında çok gürültü yapıldığından bazen de kimse konuşmadığından dolayı tartışma yapabiliyorlar. Çünkü sadece yarışma hırsı değil araya açlıktan kaynaklanan sinir de giriyor.

Cumartesi akşamları oynanan ödül oyununun kazananı hangi takım olacak? Cumartesi akşamları oynanan ödül oyununda bir yemek ödülü veriliyor. Bu ödül iki takım içinde yarışmadaki performansları için çok önemli. Karınları doyacak ki sonraki oyuna daha iyi hazırlanabilsinler. Sonrasında ki oyunda da en iyi baraka ödülü alacaklar.

En iyi adada konforlu bir baraka ve rahat bir ortam var. Yağmurdan kötü hava şartlarından bir haftalığına da olsa kurtulacaklar. Bu ödül de her iki takım için çok anlamlı. Dünkü ödül oyununda Ümit Karan arkadaşlarını uyarıyor. Tartışma olmasını engellemeye çalışıyor. Survivor 2018 programında da All Star mı Gönüllüler mi ödül oyunlarını kazanacak? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz…

Survivor 2018 31 Mart Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? (Ödül Ne En İyi Ada Baraka)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.