Survivor 2018 31 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 31 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 yarışmasında perşembe akşamı ödül oyunu oynanıyor. Pazartesi yaşanan elemenin ardından gönüllüler takımı üzgündü. Elenen isim Yağmur oldu. Sosyal medyadaki Survivor 2018 izleyicileri Mustafa Kemal’in elenmesini istediler ancak Yağmur elendi. Bu yüzden de izleyiciler biraz tepkiliydi.

Survivor 2018 salı akşamı da sembol oyunu oynandı. Bu sembol oyunu yarışmacılar için çok önemli. Bu sembol oyunlarının ardından final sembol oyununu kazanan isim Kıbrıs büyük finaline direk gidebilecek. Bu yüzden de sembol biriktirmek çok önemli. Yarışmacılar bireysel olarak yarışıyor ve sembolleri kazanıp büyük finale adını yazdırmaya çalışıyorlar.

31 Mayıs perşembe Survivor 2018 de sembol oyununun ardından ödül oyunu oynanacak. Sembol oyununu kazanan kişilerde erkeklerde Turabi oldu. Survivor 2018 de kadınlarda sembol oyununu kazanan da kişi de Merve oluyor. Turabi ve Sema da geçen hafta sembol oyununu kazanan isim olmuştu. İki haftadır sembol oyununu kazanan Turabi bir tarafta 1 sembolü Mevre 1 sembolü de Sema kazandı. Bundan sonraki sembol oyunlarını diğer yarışmacılar kazanmak için çabalayacaklardır.

31 Mayıs Survivor 2018 ödül oyunu oynanacak. Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Survivor 2018 de perşembe günü oynanan yeni haftadır ilk ödül oyununu hangi takım kazanacak? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 31 Mayıs Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? (1 Yorum)

  1. Mk elenecek diye cok sevinmisdim sonunda kurtulacam dedim ama yine kurtulamadim biktim onun sacma sevinclerinden bi gitsin artik ya sinirlerimi bozuyor izlerken dunde anil buna yenildi cok sinir oldum kalkmis topu iki elle atiyor tek kupu kalmisdi bir elle atsaydi yenecekdim ama akil yokki 😡 neyseki sembolu hilmi kazandi 🙂

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2018