Survivor 2018 4 Haziran Pazartesi Kim Elendi Turabi Mi Ümit Karan Mı Hakan Mı Damla Mı?

Survivor 2018 4 Haziran Pazartesi Kim Elendi Turabi Mi Ümit Karan Mı Hakan Mı Damla Mı? 4 Haziran pazartesi akşamı Survivor 2018 bölümünde elenen isim açıklanıyor. Cumartesi ve pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunlarının sonucunda eleme potasına giren isimler belli oldu. Sırada sms sıralaması ile kimin elendiğinin belli olması var.

4 Haziran pazartesi Survivor 2018 de eleme adayları belli oldu. Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler oldu. Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı ve kazanan kişi Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal dokunulmazlığı kazanarak ada konseyinde bir isim söyleme hakkı kazandı.

Mustafa Kemal ada konseyinde Ümit Karan’ın adını söyledi. Ardından Ümit Karan Delikanlı olması gerekir insanın gibi laflar konuşunca Mustafa Kemalle aralarında ufak bir tartışma çıktı. Mustafa Kemal ilk başta isim söylemekte kararsız olduğunu bildirirken sonrasında iyi ki Ümit Karan demişim dedi. Ünlüler takımının ada konseyinde olaylar bitmedi. Adem ve Turabi arasında ki söz düellosu en sonunda ringe taşınacaktı. Adem Turabi’yi ringte dövüşmeye davet etti. Artık ikilinin soğuk savaşı kızışıyor.

Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım isim gönüllüler oluyor. Gönüllüler de bireysel dokunulmazlık oyunu oynuyor. Ardından ada konseyine gidiyorlar. Gönüllülerde de pazar akşamı ada konseyinde olaylar bitmiyor. Bireysel dokunulmazlığı kazanan kişinin söylediği isimle her zaman aralarında bir tartışma çıkıyor. Gönüllüler de oylama ile çıkacak olan ismin Hakan olduğunu biliyoruz. Bireysel dokunulmazlık alan kişi de Nagehan oldu. Nagehan’da eleme potasına Damla’nın girmesini istedi.

Survivor 2018 4 Haziran pazartesi akşamı yayınlanan ada konseyinde de elenen isim belli olacak. En az sms’i alan isim Survivor 2018 hayallerine veda edecek.  Sizce elenen isim kim olacaktır? Damla Mı Hakan Mı Turabi mi yoksa Ümit Karan mı? Bu haftaki eleme potası gerçekten çok zor. Hepsi de oy potansiyeli yüksek olan isimler.

Sosyal medya üzerinden yaptığımız araştırmalar Ümit Karan’ın eleneceği yönünde. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2018