Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ada ve Yemek Ödülü

Survivor 2018 4 Mayıs Cuma Ödül Oyununu Kim Kazandı Baraka ve Yemek Ödülü… Survivor 2018 yarışmasında perşembe cuma akşamı oynanan ödül oyunları ile yarışmacılar haftasonu oyunlarına hazırlık yapıyorlar. Perşembe oynanan ödül oyununda kazanan takım ünlüler olmuştu. Ünlüler gönüllüler takımını 10-2 gibi bir skorla açık ara farkla yenmişlerdi. Cuma günü oynanan ödül oyunun skoru da aynı olacak mı?

Ünlüler takımı eski ardarda kazanmalarını özlemişken gönüllüler de artık sürekli kazanmak istiyorlar. Geçen hafta sürekli kazanan gönüllüler bu haftaya kaybederek başladılar. Ama artık eskisi gibi bir eşitsizlik yok. Takımlardan kimin kazanacağı sürpriz olurken bazen başa baş gidip son dakika bile kazanabiliyorlar. Bu da yarışları daha eğlenceli izlenesi bir hale getiriyor.

4 Mayıs Survivor 2018 de ada oyunu oynanacak. En iyi konforlu ada oyununu kazanan bilgisini de şimdiden sizlerle paylaşalım. Konforlu Ada ödülünü kazanan takım ünlüler takımı oluyor. Ünlüler takımının galibiyeti ile sonuçlanan ada oyunundan sonra yemek ödülünü de kazanan takım gönüllüler olacak mı? Yoksa ünlüler konforlu adalarına bir de yemek ödülü ile mi gidecekler?

Survivor 2018 de takımlar arasında yarışma rekabeti olduğu kadar takım yarışmacılarında kendi aralarında rekabet oluyor. Nagihan’ın ve Hakan’ın gönüller takımını karıştırdığını söyleyenler de var. Turabi’nin küfür davranışının ardından takım arkadaşları onu cezalandırmayı düşünürken ünlüler takımında da bazı sorunlar yaşanıyor.

Survivor 2018 4 Mayıs Cuma akşamı ödül oyunları kazananlarını sizlerle paylaşıyoruz. Survivor 2018’de Kıbrıs büyük finaline sizce kimler olacaktır? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2018