Survivor 2018 5 Haziran Salı Anlat Bakalım Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 5 Haziran Salı İletişim Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 Pazartesi günü Ümit Karan Elendi… Pazartesi akşamı Survivor 2018 de ada konseyinin sonucu belli oluyor. Ada konseyinde eleme potasında olan isimleri hatırlayalım. Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti ve eleme potasına Ümit Karan ve Turabi girmişti. Bireysel dokunulmazlık sahibi olan Mustafa Kemal Ümit Karan’ın ismini verdi ve bunu söylerken de elenmeyeceğini biliyorum diyerek söyledi.

Pazar akşamı dokunulmazlık oyununun kazananı ünlüler oldu. Ada konseyinde elemeye Hakan ve Damla çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan da elenmesi için Damla’nın adını söyledi. Aslında adı yazılan ve söylenen 4 yarışmacının da oy potansiyeli çok yüksekti. Bunların arasında seyirci bir seçim yapmak zorunda kalınca en az oyu alan isim de ünlülerin abisi ve takım kaptanı olarak gördükleri Ümit Karan oldu.

Survivor 2018 de pazartesi açıklanacak olan sms oylaması sonucunda malesef kaybeden Ümit Karan oldu. Ümit Karan’ın elenmesinin ardından bir de ödül oyunu oynandı. Ödül oyunu kazanan takım kim oldu? Survivor 2018 de pazartesi günü oynanan oyunun hangi takım tarafından kazandığı bilgisini de sizlerle paylaşacağız.

5 Haziran salı günü de oynanan iletişim ödülünün kazanan takımını sizlerle sitemizde paylaşacağız.  İletişim ödülünün de ünlülerin kazanacağını tahmin ediyoruz. Çünkü gönüllüler zaten geçen hafta Türkiye ödülü ile aileleriyle görüştü. Yüz yüze sarılıp hasret gideren gönüllüler takımı iletişim ödülünü kazansa da çok bir anlam ifade etmez. Bu yüzden iletişim ödülünü kazanan ünlüler olacak diye tahmin ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018