Survivor 2018 5 Mayıs Cumartesi Dokunulmazlık Oyunu Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor 2018 5 Mayıs Cumartesi Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 yarışmasında 5 Mayıs Cumartesi günü dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda kazanan ve kaybeden takımlar iki gün de mücadele verecekler. Cumartesi kaybeden takım ada konseyine gitmeden önce de bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacaklar.

Cumartesi oynanacak olan dokunulmazlık oyununda kazanan takım sizce hangisi olacaktır. Geçen hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında cumartesi kazanan takım ünlüler olmuştu. Gönüllüler takımı ada konseyine gitmişlerdi ve Murat Yağmur Birsen’in adı çıkmıştı.

CUMARTESİ OYNANAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN GÖNÜLLÜLER OLDU. Ünlülerden bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Mustafa Kemal oldu. ÜNLÜLER ADA KONSEYİNDE ELİFİN İSMİ YAZILDI. MUSTAFA KEMAL DE MERVE’NİN ADINI VERDİ.

Pazar oynanan dokunulmazlık oyununda ise kazanan gönüllüler olurken kaybeden takım ünlüler olmuştu. Ada konseyinde Elif ve Yiğit’in adı yazılmıştı. Pazartesi açıklanan eleme listesinde en az oyu alan Yiğit oldu ve adaya veda eden isim Yiğit olmuştu.

Survivor 2018 yarışmasında 5 mayıs cumartesi dokunulmazlık oyununda hangi takım kazanır dersiniz? 5 Mayıs Cumartesi Survivor 2018 de ünlüler takımı artık geri döndüğünü söylüyorlar. Ünlüler artık gönüllülerin kazanmasını istemiyor bunun için de çaba gösteriyorlar.  İletişim ödülü ve baraka ödülünü de bu hafta ünlülerin kazanması onları motive ediyor ve yeni oyuna hazırlanıyorlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018