Survivor 2018 5 Nisan Perşembe İletişim Ödülü Oyununu Hangi Takım Kazandı Ünlüler Gönüllüler

Survivor 2018 5 Nisan Perşembe Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Ünlüler Gönüllüler… Survivor 2018 programında artık All Star ve gönüllüler devri kapandı. Şimdi ünlüler ve gönüllüler takımları var. Acun Ilıcalı All Star’ın sürekli olarak Gönüllüler’i yenmesine artık suskun kalamadı ve takımları bozdu. Takımları parçaladı yeni takımlar kurdu ünlüler ve gönüllüler takımları olarak isimlendirdi.

Acun Ilıcalı 8. hafta da takımları böldükten sonra açıklamasında şöyle demişti. “Amacımız böyle önemli bir kadronun rekabetini yaşayabilmek. Tam anlamıyla All Star konsepti olacak. Bugünden itirabaren Survivor 2018 All Star altında Ünlüler ve Gönüllüler olarak devam edilecek” Acun Ilıcalı ve ekibi takımları şu şekilde belirlediler;

Yeni Gönüllüler: Hakan, Nagihan, Hilmi Cem, Murat, Damla, Anıl, Cumali, Funda, Yağmur, Birsen

Yeni Ünlüler: Mustafa Kemal, Ümit, Turabi, Adem, Yiğit, Sema, Berna, Elif, Merve, Sahra.

Perşembe günü yani Survivor 2018 9. haftasında ödül oyunu ile hafta başlıyor. Perşembe oynanan ödül oyununda ilk kez ünlüler ve gönüllüler takımı yarışacak. Takımlar kendi arkadaşlarına karşı yeni takımlarında mücadele etmek zorunda kalacaklar. Ama bunun adı Survivor 2018 takım içinde yarışsan da aslında tek bir birey olarak kazanmaya ve finale gitmeye odaklanmaları gerekiyor.

Survivor 2018 5 Nisan perşembe günü ödül oyunu iki takım arasında yapılacak. Ödül ne? Ödül oyununda kazanan takım hangisi olacak? Ödül oyunu ve detaylarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Takımları böyle değiştirmek sizce oyun başarısını etkiler mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 5 Nisan Perşembe İletişim Ödülü Oyununu Hangi Takım Kazandı Ünlüler Gönüllüler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2018