Survivor 2018 6 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor 2018 6 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler Oldu? Survivor 2018 yarışmasında cumartesi ve pazar akşamları dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Dokunulmazlık oyunları bildiğiniz üzere çok hırslı geçiyor. Çünkü kimse takım arkadaşlarından birisinin adadan gitmesini istemiyor. Önceki hafta gönüllülerin üstünlüğü ile sonuçlanan pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda elenen isim ünlüler takımından Yiğit olmuştu. Ünlüler bu hafta da takım arkadaşlarından birisinin adaya veda etmesine katlanamaz.

Özellikle Turabi 5 maç oynamama cezasının ardından tabiri caizse fırtına gibi sahalara döndü. Çok kibirli ve bu hırsı onu yarışmalara motive ediyor. Yeni yarışmaları kazanmak ve gönüllülerin namını silmek için and içen Turabi neler yapacak? Bu hırsı onu bazen de kavga etmeye küfre kadar götürüyor. Turabi bu davranışı ile en son Acun Ilıcalı’dan ceza almıştı. Turabi Hakan’dan Hakan Turabi’den nefret ediyor ve birbirlerine sürekli laf vurarak tahrik ediyorlar.

Survivor 2018 de pazar akşamı oynanacak olan dokunulmazlık oyununda 2. ada konseyi yapılacak. Kaybeden takım 2. ada konseyine gidecek ve oylama ile bir arkadaşlarının elenmesi için adını yazacaklar. 2. eleme adayını ise bireysel dokunulmazlığı kazanan isim söyleyecek. Kaybeden takım cumartesi kaybeden takım olursa da sadece oylama ile bir isim daha yazılacak. Böylece 3 ya da 4 eleme adayı çıkacak.

Survivor 2018 5 Mayıs oynanan ilk dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler oldu. Ünlülerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal ada konseyinde Merve’nin adını verdi. Ünlüler oylama da Elif’in adını yazdı

Pazartesi akşamı da sms oylama ile en az oyu alan kişi Survivor 2018 yarışmasına veda edecek. Survivor 2018 yarışmasında pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden takım sizce kim olacak? Yorumlarınızı tahminlerini aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 6 Mayıs Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı Eleme Adayları Kimler Oldu? (3 Yorum)

  1. Turabin kendi herkesten ustun gormesine sinir oluyorum ancak bos bos konusuyor surekli cumali secerek oyun kazanmaga calisan turabi cumali gidince cok uzuldu simdide murati secme cabasinda hep

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018