Survivor 2018 7 Haziran 91. Bölüm Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 91. Bölüm Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 perşembe günü ödül oyunu oynanıyor. Ödül oyunu perşembe günü yeni hafta ile yarışmacıların ağzını tatlandırmaya geliyor. Yeni haftaya ödülle başlayıp karınlarını doyuracak olan takım hangisi olacak?

7 Haziran perşembe günü Survivor 2018 de ödül oyunu ile iki takım kıyasıya rekabet içerisin de yarışıyorlar. Yarışmacılar ödülü kazanmak için her şeylerini ortaya koyacaklar. Çünkü artık olay sadece ödülü kazanıp karnını doyurmak olmuyor çünkü iki takımda oyun kaybetmek istemiyor. Ödül oyunu da olsa dokunulmazlık oyunu da olsa oyun kaybetmeye iki takımında gönlü yok.

Kaybetmeye niyeti olmayan Gönüllüler ve ünlüler takımı da yarışmayı kazanmak için çaba harcarken iki takım arasında ufak tartışmalar da çıkıyor. Söz düelloları ve atışmalar bazen çok sertleşerek kavgaya dönüyor. Survivor 2018 91. bölümünde ödül oyunu oynanacak sizce bu oyunu kim kazanır? Yoruma yazabilirsiniz.

Survivor 2018 7 Haziran perşembe günü Acun Medya’nın yaptığı bir değişikliği de sizlerle paylaşıyoruz. Kıbrıs finaline Survivor 2018 de önceki yıllar 4 yarışmacı katılıyordu. Ancak bu sezon bir değişiklik yapıldı ve Kıbrıs büyük finaline 6 yarışmacı katılacaktır.

Önceki seneler de yapılan bir durum daha değişti. Normal de büyük sms oylaması adada toplam 8 kişi kalınca yapılıyordu. Ancak Kıbrıs finaline giden yarışmacı sayısı da artınca sms oylaması sayısı da değişti. Survivor 2018 de büyük sms oylaması  adada son 10 kişi kalınca yapılacak. Survivor 2018 de yeni değişiklik yapılmaya devam ediyor. Yeni bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 7 Haziran 91. Bölüm Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2018