Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Elif Turabi Merve mi Kim Elendi? Belli Oldu Tıkla

Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Elif Turabi Merve mi Kim Elendi? Belli Oldu Tıkla… Survivor 2018 de pazartesi bölümünde elenen isim açıklanıyor. Pazartesi günü de ünlülerden 3 isim eleme potasına girmişti. Bu üç isimden kim elendi? İşte açıklıyoruz…

7 Mayıs pazartesi Survivor 2018 ada konseyine haftasonu cumartesi ve pazar akşamı ünlüler gitti. İki dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımı ada konseyine gitti. İlk olarak oylama ile Elif’in adı yazıldı. Sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal de elenmesi için Merve’nin adını yazdı.

Survivor 2018 de pazar akşamı dokunulmazlığı kaybeden takım yine ünlüler olunca bir eleme adayı daha çıkardılar. 3. eleme adayı da Turabi oldu. Oylama ile Turabi’nin yazılmasına Turabi çok büyük tepki gösterdi. Takımı bir nevi yaptıklarından ve agresif davranışlarından dolayı onu cezalandırarak adını yazdı. Ama Turabi’nin hayran kitlesi çok sağlam ve sms oyunda kaybetme ihtimali yok denecek kadar az.

Pazartesi de sms oylaması ile en az oyu alan isim adadan veda ediyor. Birleşme partisi başladı sayılır. Ünlülerden bir kişi daha elenecek ve ünlüler takımı birleşme partisine 6 kişi gidiyorlar. Gönüllüler de birleşmeye 8 kişi gidiyorlar. Bu birleşme partisi yarışmacılar için çok önemli aynı adada yaşama başlayacak. Herşey tüm dengeler arkadaşlıklar değişecek.

Pazartesi akşamı ada konseyinde en az sms oyu alanı Acun Ilıcalı açıklayacak. Biz size bir gün önceden söyleyelim. Survivor 2018 e birleşme partisi öncesinde veda eden isim Ünlüler takımından Elif oluyor. Elife hayatında başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018