Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Kim Elendi Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragman Video

Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Kim Elendi Ödül Oyununu Kim Kazandı Fragman Video… Survivor 2018 de heyecan durmaksızın devam ediyor. Survivor 2018 5 Mayıs Cumartesi ve 6 Mayıs Pazar oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımlar ada konseyine gider ve eleme adayları çıkarıyorlar.

Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Elif Turabi Merve mi Kim Elendi?

Cumartesi oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler gerçekten çok başarılı oldu. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununda Acun Ilıcalı bile ünlülerin şanssız olduğunu ve skorun 7-4’ten geri dönerek oyun 10-7 gönüllülerin galibiyeti ile bitti. Böyle galibiyete de oyunun geri dönmesine de çok ayrı sevindiler. Damla iletişim ödülünü kaybedince çok ağlamıştı bu yüzden de dokunulmazlığı kazanmak ona motivasyon oldu.

Survivor 2018 5 Mayıs oynanan ilk dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler oldu. Ünlülerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal oldu. Mustafa Kemal ada konseyinde Merve’nin adını verdi. Ünlüler oylama da Elif’in adını yazdı. Pazar oynanan dokunulmazlık oyunu sonuçlarını da paylaşacağız.

6 Mayısta oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler oldu. Ünlüler ada konseyinde 3. isim olarak Turabi’yi yazdılar. Ama elenen isim kim oldu? İşte size net bilgi iki gün öncesinden paylaşıyoruz. ELİF bu haftanın elenen ismi oldu.

Cumartesi oynanan dokunulmazlıkta Merve’de sakatlandı. Damla ile oynadığı son oyunda ayak parmağını vurdu düştü. Oyundan sonra da çok ağladı. Ama büyük bir sakatlık değildi bu yüzden de bireysel dokunulmazlığa katıldılar. Survivor 2018 de bireysel dokunulmazlığı kazanan takım da ada konseyinde bir isim söyleme hakkı kazandı.

Pazar oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takımı da sizlerle paylaşıyoruz. Ada konseyinde yazılan isimler sms oylaması ile en çok oyu almaya çalışacak. En az oyu alan isim de pazartesi adaya veda edecek. Pazartesi sms oylamasını eleme potasındaki isimleri sizlerle paylaşacağız. Sizce bu haftanın kaybedeni kim olacaktır?

Bireysel dokunulmazlık sembolünü alan isim belli oldu.. 63. Bölüm Survivor 2018

Survivor 2018 7 Mayıs Pazartesi Elif Turabi Merve mi Kim Elendi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2018