Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv8 Acun

Survivor 2018 7 Mayıs Sema Oyunlarda Neden Yok Oynamıyor?

Survivor 2018 Sema Oyunlarda Neden Yok Oynamıyor? Survivor 2018 başarılı oyuncusu Sema bir süre oyunlarda yarışamayacak. Başarılı yarışmacının oynamaması ünlüler takımına ne kaybettirecek? Sema Aydemir oyunlarda oynamaya ne zaman başlayacak?

Sema Aydemir Survivor 2018 en başarılı kadın yarışmacılarından. Ama bir süredir elinde bandajla yarışıyordu. Tek eliyle de olsa takımına çok sayı kazandırdı. Ama Survivor 2018 doktoru Metin Kuş Sema’nın bileğinin alçıya alınacağını söyledi ve ona en az 2 gün tanındı.

7 Mayıs Survivor 2018 pazartesi bölümünde elenecek isim açıklanırken bir de ödül oyunu oynanacak. Muhtemen Sema’nın kolu bu oyunda alçılı olacak. Bu yüzdende Sema oyunlara katılmayabilir. Sema genel olarak Nagehan’la yarışıyordu. Nagehan’ın en güçlü rakibi de o. Sema’nın olmayışı ünlülere çok sayı kaybettirebilir.

Sema’nın en kısa zamanda iyileşip sahalara dönmesini bekliyoruz. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken de Survivor 2018 tüm tüyolarını sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunu Görmelisin!  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan Youtube Video Sunucuları Itır Esen ve Laura Kimdir
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv8 Acun

To Top