Survivor 2018 7 Mayıs Sema Oyunlarda Neden Yok Oynamıyor?

Survivor 2018 Sema Oyunlarda Neden Yok Oynamıyor? Survivor 2018 başarılı oyuncusu Sema bir süre oyunlarda yarışamayacak. Başarılı yarışmacının oynamaması ünlüler takımına ne kaybettirecek? Sema Aydemir oyunlarda oynamaya ne zaman başlayacak?

Sema Aydemir Survivor 2018 en başarılı kadın yarışmacılarından. Ama bir süredir elinde bandajla yarışıyordu. Tek eliyle de olsa takımına çok sayı kazandırdı. Ama Survivor 2018 doktoru Metin Kuş Sema’nın bileğinin alçıya alınacağını söyledi ve ona en az 2 gün tanındı.

7 Mayıs Survivor 2018 pazartesi bölümünde elenecek isim açıklanırken bir de ödül oyunu oynanacak. Muhtemen Sema’nın kolu bu oyunda alçılı olacak. Bu yüzdende Sema oyunlara katılmayabilir. Sema genel olarak Nagehan’la yarışıyordu. Nagehan’ın en güçlü rakibi de o. Sema’nın olmayışı ünlülere çok sayı kaybettirebilir.

Sema’nın en kısa zamanda iyileşip sahalara dönmesini bekliyoruz. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken de Survivor 2018 tüm tüyolarını sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018