Survivor 2018 7 Nisan Cumartesi Yarışmaları Oyunları Hangi Takım Kimler Kazandı?

Survivor 2018 7 Nisan Baraka ve En İyi Performans Oyunu Kim Kazandı Video… Survivor 2018 programında yeni takımlar ilk oyunlarına çıkıyorlar. Eski takımlardaki arkadaşlarını özleyerek devam ediyorlar. Takımlar artık bölünse de hala ruh olarak birlikteler. Özellikle Damla hala eski takımına olan gönül bağıyla devam ediyor. Yarışmalarda da kazanmak için çaba harcamaya da devam ediyor.

7 Nisan cumartesi günü de barakanın yer aldığı rahat adayı kazanmak için yarış yapıyorlar. Bundan sonra da haftanın en iyi performanslarının belirleneceği yarışma yapılıyor. Haftanın en iyi performanslarının da belirleneceği diğer yarışma sonucunda kazananın elemeye bir isim çıkarma hakkı olacak. Bu hafta yani Survivor 2018 9. hafta da  Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında geçen konuşmalarda dikkat çekici oluyor.

Murat Ceylan’ın ‘Biz üç kişinin bu takıma karşı sorumluluğu var’ diyerek dikkatleri üstüne çekmişti. Turabi de yeni belirlenen yarışmacılarında takımda bir şeyin değiştirmeyeceğini ifade etti.  Turabi, ‘ Hilmi, Damla ve Murat da yeterli olmadı’ sözleriyle Gönüllüler’e laf vurdu ve ne yaparlarsa yapsınlar yarışmayı kazanamayacaklarını ima etti.

Takımların değişmesiyle Survivor 2018’de eleme şekli de değişti. Artık hafta da iki dokunulmazlık oyunu oynanacak. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan 2 eleme adayı çıkacak. Eğer aynı takım 2. dokunulmazlık oyununu da kaybederse 1 eleme adayı daha çıkaracak.

7 Nisan cumartesi Survivor 2018’de eğer 2. dokunulmazlığı da diğer takım kaybederse bu sefer o takımdan da iki tane eleme adayı çıkacak. Böylece eleme potasına her hafta 3 kişi girerken bundan sonra bazen zamanlar 4 kişi de eleme potasına girebilir. Eleme potasına girenlerden en az sms oyu alan kişi de Survivor 2018’e veda etmek zorunda kalıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.