Survivor 2018 73. Bölüm Tanıtımı Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı 17 Mayıs Perşembe

Survivor 2018 73. Bölüm Tanıtımı Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı 17 Mayıs Perşembe… Survivor 2018 bölümünde 17 Mayıs  perşembe bölümünde ödül oyunu oynanıyor. Artık takımlar birleşti oyun sırasında yapılan rekabet adada da devam edebiliyor. Birleşme partisi sonrası oynanan ödül oyununu ilk olarak gönüllüler kazanmıştı. Salı akşamı oynanan baraka ödülünü de Ünlüler kazandı.  10-6 gibi skorla kazanan Ünlüler takımı bu ödülün tadını çıkarmaya başladılar bile.

Survivor 2018 73. bölümü 17 Mayıs perşembe akşamı yayınlanacak. Birleşme partisi tüm yarışmacılara moral oldu. Yarışmalara enerjik başladılar. Birleşme partisinin ödülü yarı finali oynayan Damla Yağmur ve Adem Hilmicemdi. 4 yarışmacıda ailesini Survivor adasında görmek için ter döktü. Bu yarışmayı kazanan da kadınlardan ve erkeklerden birer kişi oldu.

Aile ödülünü kazanan yarışmacılar kadınlarda Damla oldu. Erkeklerde ise kazanan Adem Kılıç oldu. Survivor 2018 de Damla ve Adem’in ailesini yakın zamanda görebiliriz. Bu aile ödülü tüm yarışmacılar için en büyük ödülken sadece 2 kişiye nasip oldu.

Turabi arkadaşlarının hepsi tavır aldı. Ada konseyinde yarışmacıların hepsinin birden Turabi yazması onu şaşkınlığa uğrattı. Beni yazan herkese o tadı tattıracağım dedi. Turabi bırakın takımı için yarışmayı artık onlara düşman gibi davranıyor. Ünlüler takımı tam anlamıyla birlik olamıyor. Ünlülerin arası da bu şekilde bozukken oyun kaybetme ihtimalleri fazla oluyor. Ünlüler bazı oyunları kaybetse de son zamanlarda fazlaca oyun kaybetmeye başladılar.

Survivor 2018 de yarışan iki takımda kazanmak istiyor. Perşembe günü oynanan ödül oyununu hangi takım kazanacak? Perşembe akşamı yayınlanan bölümde Adem ve Damla’nın ailesi gelir mi? Survivor 2018 programı ile ilgili tüyoları bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018