Survivor 2018 8 Haziran Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Kaç Kaç

Survivor 2018 8 Haziran Cuma Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı Kaç Kaç? Survivor 2018 8 Haziran cuma bölümünde ödül oyunu oynanıyor. Ödü oyunlarını da dokunulmazlık oyunlarını da hepsini kaçırmadan kazanmak istiyor iki takımda. Hiç oyun vermeden hepsini almak isteyen iki hırslı takım var.

Survivor 2018 finale haftalar kala artık yarışmacılar arasında rekabet kızışıyor. Hala takım olarak yarışıyorlar ve kendi takımlarınıın kazanması için çaba harcıyorlar. 8 Haziran cuma günü de ödül oyunu oynanıyor. Survivor 2018 yarışmasında Acun Medya radikal değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu değişiklikleri sizlere önceki konularımızda da yazmıştık. Tekrar paylaşalım.

Survivor 2018 de Kıbrıs finaline Survivor 2018 de önceki yıllar 4 yarışmacı katılıyordu. Ancak bu sezon bir değişiklik yapıldı ve Kıbrıs büyük finaline 6 yarışmacı katılacaktır. Önceki seneler de yapılan bir durum daha değişti. Normal de büyük sms oylaması adada toplam 8 kişi kalınca yapılıyordu. Ancak Kıbrıs finaline giden yarışmacı sayısı da artınca sms oylaması sayısı da değişti. Survivor 2018 de büyük sms oylaması adada son 10 kişi kalınca yapılacak. Survivor 2018 de yeni değişiklik yapılmaya devam ediyor.

Ünlüler takım eksiliyor elemelerle birlikte. Ama aynı zamanda kuvvetleniyorlar çünkü sadece güçlü adaylar klaıyor takımda. Bu sayede de oyun kazanmaları artıyor. Ödül oyununu kazanan ünlüler takımı motive olarak devam ediyor. Çünkü bir dokunulmazlık daha kaybederlerse 4 kişi kalırlar ve onları çok zor günler bekler. Mustafa Kemal Kılıç sms oylaması sıralamasında son sıralarda çünkü. Yakın kazanda o da elenebilir.

Yarışmalar sırasında tartışmalarda devam ediyor. Son oyunda Hakan ve Anıl’ın ufak tartışması seyircinin dikkatini çekti. Anıl alttan almaya çalışırken Hakan’ın sus yapma işine bak demesi tepkiye sebep oldu. Bu durum Hakan’a oy kaybettirebilir Kıbrıs sms oylamasında. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2018