Survivor 2018 8 Mayıs Salı İletişim Ödülünü Kim Kazandı Anneler Gününü Kutladılar

Survivor 2018 8 Mayıs Salı İletişim Ödülünü Kim Kazandı Anneler Gününü Kutladılar… Survivor 2018 yarışmasında Turabi ve Anıl yeni bölümde yine tartışıyorlar. Anıl’ın ünlüler takımına doğru yaptığı bir hareket sonucu Turabi sinirleniyor ve Anıl’a bir daha bu tarafa hareket yapma diyor.

Anıl’da hani sen onlardan değildin tek başınaydın sözünün arkasında dur diyor. Ama Turabi yine öfkesine sahip olamıyor. Aralarında büyük bir tartışma çıkıyor. Bu tartışmaları sonucunda uyarı ve ceza alacaklar mı göreceğiz.

Survivor 2018 de birleşme partisi bu hafta yapılacak. Salı günü de eleme sonrasında yapılan ödül oyununda ödül iletişim. Bu sefer iletişim ödülünün anlamı çok farklı .İletişim ödülünü kazanan kişi annesinin anneler gününü telefonla kutlama hakkı kazanıyor. Bu ödül diğerlerinden daha anlamlı. Bu yüzden de herkes bu ödülü kazanıp annesi ile görüşmek istiyor.

Survivor 2018 8 Mayıs salı bölümünde iletişim ödülünü kazanan takım hangisi olacak? Bu ödül için tüm yarışmacılar kıyasıya yarışırken bir de yemek ödülü oynanabilir. Sonrasında yani perşembe günü de birleşme partisi yapılacak. Birleşme partisinde şarkı yarışması yapılırken Aleyna Tilki de şarkı söyleyecek.

Aleyna Tilki nin yanında şarkı yarışmasında jüri olacak diğer isim de İbrahim Büyükak. İbrahim hem jüri olacak hem de yarışmacıların hepsi hakkında yorumlarını sunacak. 3 Adamdan biri olan ve komedyenliği ile tanınan İbrahim Büyükak birleşme partisinde çok komik anlara sahne olacaktır eminiz.

Survivor 2018 8 Mayıs salı bölümü iletişim ödülü videosu bilgileri sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018