Survivor 2018 8 Nisan Dokunulmazlık Oyunlarını Hangi Takım Kazandı Elemeye Çıkan İsimler

Survivor 2018 8 Nisan Dokunulmazlık Oyunlarını Hangi Takım Kazandı Elemeye Çıkan İsimler? Survivor 2018 8 Nisan pazar günü 42 bölümü ile ekranlarda olacak. yeni formata göre ünlüler ve gönüllüler takımı bu sefer dokunulmazlık oyunu ile karşı karşıya gelecekler. bu hafta ilk kez eleme farklı bir yolla olacak. Acun Ilıcalı eleme yöntemi de değiştirdi.

Haftada iki kez dokunulmazlık oyunu oynanacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takım iki eleme adayı çıkaracak ikinci dokunulmazlık oyununu yine aynı takım kaybederse bir eleme adayı daha çıkaracaklar ama ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takım diğer takım olursa o takımdan da iki kişi ellemeyin çıkacak Böylelikle bazı haftalar 3 bazı haftalarda da 4 kişi eleme tehlikesi geçirecek.

All Star ve gönüllüler takımları ile 8 hafta yayınlanan Survivor 2018 programı sürekli all-star takımın kazanması sonucu yeni forması geçti ve hem takımlar ayrıldı hem de eleme formatı böylece değişmiş oldu. Takımlar değişti ünlüler ve gönüllüler takımı oldu. Ancak yine de kazanan takım all-star takımının çoğunlukta olduğu ünlüler takımı oluyor. Hatta Nagehan arkadaşı ile değerlendirme yaptığında gönüllüler takımının üzerinde kara bulutların döndüğünü söylüyor.

Bu hafta oynanan ödül oyunlarının birinde bir sakatlık da meydana geldi.Ümit Karan ödül oyunu sırasında sakatlandı ve Survivor doktoru tarafından oyun alanında tedavi edildi. Ödül oyunları Survivor 2018 yarışmasında çok önemli. Ödül oyununu kazanan takımlar hem karınlarını doyur yiyorlar hem de yeni oyunlara daha çok motive oluyorlar. Survivor 2018 programı dokuzuncu haftasında Hilmicem Damla ve Murat gönüllüler takımına geçmişti. Yeni geçen yarışmacılar da gönüllüler takımının kaderini güldüremedim maalesef. Nohut pilav önünde de mor oda ödemelerinde de kazanan takım ünlüler olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=7z32n_Ix-iI

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.