Survivor 2018 9 Haziran Cumartesi Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı

Survivor 2018 9 Haziran Cumartesi Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı? 9 Haziran Survivor 2018 bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım kim olacaktır? Survivor 2018 haftasonunda cumartesi pazar akşamları haftanın dokunulmazlık oyunları oynanıyor.

Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım hangi takım oldu? Cumartesi dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüller oluyor. Gönüllüler takımı da ünlüler takımı da kazanmak için her şeylerini ortaya koyuyor. Çünkü adada sayıları gitgide azalan ünlüler takımı için bu oyunu kazanmak çok önemliydi. Gönüllüler takımı da aynı şekilde oyunu kazanarak sayılarını korumak istiyorlar.

9 Haziran cumartesi Survivor 2018 de dokunulmazlık oyununda zorlu bir parkur yarışmacıları bekliyor. Yarışma da ufak tartışmalar olurken Sema güne damgasını vuruyor yine. 9 Haziran cumartesi Survivor 2018 dokunulmazlık oyununun parkurunda önce su kaydırağından havuza atlanıyor. Tüm yarışmacılar buradan atlarken değişik akrobatik  hareketler yaparak seyirciyi görsel bir oyun hazırlıyorlar.

Yarışmacılar zorlu parkurda kazanmak için mücadele verirken bir olay oldu ve herkesin tepkisini çekti. Sema parkurda yarışırken rakibi su kaydırağından atlayarak yarışa başladı. Ancak Sema atlayamadı. Takım arkadaşları devam et deseler de Sema kaydı ne yapıyım diyerek yarışmadan parkuru bıraktı. Sonrasında takım arkadaşları ve rakip takımdaki yarışmacılar tepki gösterdi. Sema’nın dikkat çekmek istediğini dile getirdiler. Sema ise nefesim kesiliyor ölecek gibi oluyorum diyerek yaşadığı duyguyu anlattı. Ancak kimse ona inanmadı.

Survivor 2018 9 Haziran cumartesi günü dokunulmaz oyununda Sema’nın parkuru bırakıp yerine dönmesi tüm yarışmacılar tarafından tepkiyle karşılanırken Acun Ilıcalı’da tepki gösterdi. Bu zamana kadar bir çok sulu parkurda yaşıyan ve sorun yaşamayan Sema şimdi neden yapmadı dedi. Bunun yaptırımı bellidir dedi. Bu sözünden sonra Sema nasıl bir ceza alacak merak konusu oldu? Sizce Sema nasıl bir ceza alacaktır? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 9 Haziran Cumartesi Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı (1 Yorum)

  1. Bu sene ünlüler çok abarttı zaten artık Acun göz yummasın direk elesinki oyunun ciddiyetini anlasınlar canlı tel bağlantısı olsa arıcam da maalesef yok

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2018