Survivor 2018 9 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı All Star Mı Gönüllüler Mi?

Survivor 9 Mart 2018 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı All Star Mı Gönüllüler Mi?… Survivor 2018 yarışmasında cuma günleri dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Dokunulmazlık oyunu oynanırken yine tartışmalar kavgalar çıkacak mı?

Son ödül oyununda Nihat Doğan ve Hakan’ın kavgası güne damga vurmuştu. Survivor 2018’de açlığın ve rekabetin verdiği hırs ile sürekli tartışmalar çıkabiliyor. Oyun sırasında Nihat Doğan kenarda duran Hakan’ın lafları üzerine tartışma çıkardı ve sonrasında sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Her yarışma da böyle ufak tefek tartışmalar çıkıyor.

Survivor 2018 programında 9 Mart cuma günü de dokunulmazlık oyunu ile kazanan takım bu haftalık kimsenin elenmemesini garantiledi. 9 Mart dokunulmazlık oyununu All Star mı yoksa Gönüllüler’mi kazanacak? Survivor 2018 9 mart cuma günü kazanan takım tahminimize göre All Star olacaktır.

Survivor da 9 mart cuma günü dokunulmazlığı kazanan takım bir haftayı garantilemiş oluyor. Sonraki gün kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynuyor. Sonrasında da ada konseyinde adı yazılan isimler elemeye çıkıyor. Ada konseyi tekrar yapılıyor ve adadan bir kişi Survivor 2018 yarışmasına veda etmek zorunda kalıyor. Survivor 9 mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2018 20. bölüm dokunulmazlığı kim kazandı elemeye kimler çıktı?

Survivor 2018 9 mart programı ile ilgili sizlerde tahminlerinizi ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.