Survivor 2018 9 Nisan Kim Elendi Gönüllüler Yağmur Mu Cumali Mi Funda Mı?

Survivor 2018 9 Nisan Kim Elendi Gönüllüler Yağmur Mu Cumali Mi Survivor 2018 yarışmasında dokunulmazlık oyunu artık 2 defa oynanacak. Acun Ilıcalı Survivor 2018 yarışmasında gönüllüler takımı da kazansın diye uğraş veriyor. Takımları değiştirdi, eleme sisteminde değişikliğe gitti. 2 dokunulmazlık yaptı ki gönüllülere bir kazanma şansı daha vermek için. Ama 9. hafta da yine dokunulmazlığı kaybeden takım gönüllüler oluyor.

Survivor 2018 de 2 dokunulmazlık oynanıyor. İlk dokunulmazlık oyunu cumartesi akşamları oynanıyor. Önce baraka oyunu oynandı cumartesi akşamı. Bu oyunu da ünlüler kazandı rahat yataklarına geri döndüler. Sonrasında ise dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu da kazanan eski All Star yeni adıyla ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı kazanınca ada konseyine giden takım gönüllüler oldu.

Gönüllüler takımında oylama sonucu elenmesi yönünde çıkan isim Cumali oldu. Cumali adada en çok sevilen isimlerden birisiyken adı neden yazıldı? Survivor için doğudan başlayıp ta İstanbula kadar yürüyen bu azimli yarışmacı Survivor 9. haftasında elenir mi dersiniz? Bence halk onun yanında olur ve elenmesini istemezler. Sizce?

Ünlüler takımı her oyunu kazandığı için keyifleri yerinde. Sema ve Sahra şakalaşarak bu oyunu da kazanacağız diyor. Gönüllüler takımı da yeni katılan isimleri benimseme çabasındalar. Ancak bu başarmalarını sağlamıyor.

Survivor 2018 de 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler arasında bireysel dokunulmazlık oyunu yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Damla oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim olan Damla ada konseyinde Yağmur’un adını verdi elenmesi için. Pazar akşamı da yeni bir dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 3. 4 . eleme adayları çıkacak. Pazartesi de elenen isim açıklanacak. Desteklediğiniz ismin adını yazıp 1890 a sms göndererek yarışmacınızı destekleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Nisan 2018