Survivor 2018 All Star Nasıl Bölünecek Takımlar Nasıl Kimlerden Oluşacak

Survivor 2018 All Star Nasıl Bölünecek Takımlar Nasıl Kimlerden Oluşacak… Survivor 2018 de All Star ve Gönüllüler olarak 2 ye bölünen takım konsepti artık bitiyor. Sürekli All star takımının kazanması bu zamana kadar çok dikkat çekmişti. Acun Ilıcalı’da bu tepkiye sessiz kalamadı artık ve takımı bölmeye karar verdi.

Survivor 2018 All Star ve gönüllüler takımı nasıl bölünecek? Gönüllüler takımı ayrılmak için hiç üzülmedi çünkü hem aralarında birlik çok yoktu hem de sürekli kaybediyorlar. Ödül oyunlarını kazanıp karınlarını doyuramıyorlar yeni oyuna motive olacaklarına sürekli tartışıyorlar. Bu yüzden de onlar üzülmedi gibi görünüyor.

Ama All Star takımı bölüneceklerini öğrendiklerinden beri sürekli mutsuzlar ve kadınlar ise gözyaşlarını tutamıyorlar. All Star takımı 2 Nisan pazartesi günü son kez birlikte ödül oyununa çıkacaklar. Ödül oyununa omuz omuza gelen All Star takımı ayrılmak istemediklerini defalarca dile getirdiler.

Survivor 2018 All Stardan Gönüllülere Kimler Geçecek Yoksa Acun Şaka mı Yaptı?

Survivor eleme gecesinde Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.  Acun takımlardaki dengesizlik yüzünden Survivor All Star – Gönüllüler takımlarını bölmeye karar verdiklerini açıkladı. Acun Ilıcalı bölmeyi şu şekilde yapacak. All Star takımı 6’ya 5 şeklinde ayrılacak ve Gönüller takımındaki kişiler All Star takımından ikiye ayrılmış olanlara geçecek.

Yeni Gönüllüler: Hakan, Nagihan, Hilmi Cem, Murat, Damla, Anıl, Cumali, Funda, Yağmur, Birsen

Yeni Ünlüler: Mustafa Kemal, Ümit, Turabi, Adem, Yiğit, Sema, Berna, Elif, Merve, Sahra.

All Star takımından Gönüllüler takımına geçen isimler:
Hakan
Nagihan
Hilmi Cem
Murat
Damla

Gönüllüler’de kalanlar:
Anıl
Cumali
Funda
Birsen
Nevin
Yağmur

All Star’da kalan ve All Star’a geçen isimler:
Ümit
Turabi
Adem
Yiğit
Sema
Berna
Elif
Merve
Sahra
Mustafa Kemal

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.