Survivor 2018 All Star Yiğit Dikmen Kimdir Bilgileri Resimleri

Survivor 2018 All Star Yiğit Dikmen Kimdir Bilgileri Resimleri… Survivor 2018 programından sakatlanmalardan dolayı giden yarışmacıların yerine gelen yeni yarışmacılar oluyor. Bu yeni yarışmacılardan birisi de Yiğit Dikmen. Survivor 2018 All Star takımına katılıyor. Yiğit Dikmen Kimdir bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Survivor 2018 programında All Star ekibine katılacak olan Yiğit Dikmen 1987 İstanbul doğumludur. Yiğit Dikmen çocukluk yıllarından itibaren amatör olarak forma giydi. 2011 yılından itibaren Crossfit sporu ile ilgilendi. Hatta Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden birisi olan oyuncu farklı spor dallarıyla da ilgilenmiştir.

Survivor 2018 programına yeni katılan Yiğit Dikmen Güzel Günler Göreceğiz, Ağır Roman, Yeni Dünya ve Cinayet gibi dizilerde de rol aldı. 2014 yılında Survivor’a katılan Yiğit Dikmen başarılı bir performans sergilemişti. Yiğit Dikmen son olarak Şehrin Melekleri dizisinde rol aldı. Survivor 2018 programı Yiğit Dikmen bilgileri resimlerini sizlerle paylaştık. Yiğit Dikmen sizce bu yarışma da başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018